Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde Rozetli Ürünlerde %15 İndirim

Allianz’dan bireysel kasko müşterilerine özel ÇiçekSepeti’ndeki rozetli ürünlerde %15 indirim.

%15 indirimin geçerli olduğu rozetli ürünlere https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler  sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden ÇiçekSepeti kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ÇiçekSepeti’nde ilgili alana girilerek sepette %15 indirimden yararlanılır.

Kampanya  25 Aralık 2020  tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.

  1. ÇicekSepeti.com’da rozetli ürünlerde yapılacak tüm alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır.
  2. Kampanyadan, belirtilen tarihlerde Allianz Bireysel Kasko Sigortası’nda sigorta ettiren sıfatına sahip gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.
  3. Kampanya kodunu almak isteyen Allianz Bireysel kasko müşterileri 25 Aralık 2020 tarihine kadar Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım için gerekli olan kodları alabilir.
  4. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
  5. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.    
  6. Kampanyaya katılmak için gelen kod Ciceksepeti.com internet sitesindeki ilgili alana girildikten sonra indirim sepet tutarına yansıtılacaktır.
  7. Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
  8. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifre kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında müşteriye ödemiş olduğu bedel olan ürünün indirimli fiyatı iade edilecektir.  
  9. Verilen kodlar para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  10. Allianz ve ÇiçekSepeti dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen iptal hakkını saklı tutar.