Web sitesi ve mobil uygulamamızdan satın alacağınız Bireysel Emeklilik Sözleşmesinde 0-1 yaş arası çocuklarınıza 1 gram altın, 1 yaş üzeri tüm katılımcılarımıza ise 1.000 TL ek katkı payı hediye ediyoruz!

Ayrıca 18 yaş altındaki tüm Bireysel Emeklilik katılımcıları adına da Koruncuk Vakfı’na bağış yapıyoruz.

01 Şubat - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında online kanallardan satın alarak başlattığınız Bireysel Emeklilik Sözleşmeniz kapsamında, Allianz Emeklilik olarak ‘’Allianz’lı Minik Yatırımcılarımızın’’ ve siz değerli yatırımcılarımızın geleceklerine destek olmak adına özel bir kampanya düzenliyoruz.

Web sitemiz ve mobil uygulamamızdan satın alacağınız Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinizde;

 • 0-1 Yaş Arası ‘’Allianz’lı Minik Yatırımcılarımızın’’ geleceğine destek olmak için *1 gram altın hediye ediyoruz.
 • 1 Yaş Üzeri tüm katılımcılarımızın BES sözleşmeleri için 1.000 TL’lik ek katkı payı hediye ediyoruz.
 • 18 yaşının altındaki tüm katılımcılarımız için ise ayrıca Koruncuk Vakfı’na katılımcılarımız adına bağış yapıyoruz.

Bu özel kampanya ile finansal geleceğinizi güçlendirebilir ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Allianz ailesi olarak, sizlere daha iyi bir gelecek sunmak ve hayallerinizi güvence altına almak için yanınızda olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

*Altın'ın kur fiyatı, kampanya başlangıç dönemi olan 01 Şubat 2024 tarihindeki Merkez Bankası gün sonu-kapanış altın kuruna göre belirlenecektir. Belirlenen bu tutar sözleşmeye ek katkı payı olarak yatırılacaktır.
 • 518 no’lu plan kapsamında yeni başlayacak bireysel sözleşmeler ve katkı yapan sıfatına sahip olunan 18 yaş altı sözleşmeler kampanya kapsamındadır.
 • 01.02.2024-30.04.2024 (bu tarihler dahildir.) tarihleri arasında online BES satış platformunda 518 no’lu plan ile düzenlenen ve minimum aylık katkı payı tutarı 0-18 yaş arasındaki katılımcılar için 400 TL, 18 yaş üzerindeki katılımcılar için 600 TL olarak yeni başlatılan sözleşmeler kampanya kapsamına dahil edilecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında online BES satış platformu üzerinden ödemesinin gerçekleştirilmesi, ilk tahsilatın Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. hesaplarına kredi kartı valör süresi kapsamında intikal etmesi ve sözleşmenin yürürlüğe girmesi gerekmektedir.  Provizyonun veya tahsilatın iptal olması durumunda veya 2 aylık bireysel emeklilik cayma hakkını kullanan sözleşmelere ek fayda verilmeyecektir. 
 • Kampanya tarihleri kapsamında Online BES satış platformundan sözleşme başlatan müşterilerimizden;             
 1.       01.01.2023 tarihi ve sonrası doğum tarihli katılımcılar için 1 gram altın değerindeki ilgili tutar, sözleşmelerine ek katkı payı olarak yatırılacaktır.
 2.      01.01.2023 tarihi öncesi doğum tarihli katılımcılar için 1.000 TL tutarında ek katkı payı tutarı sözleşmelerine yatırılacaktır.
 3.      Katılımcısı 0-18 yaş arası olan her sözleşme için Koruncuk vakfına ilgili sözleşme katılımcısı adına bağış yapılacaktır.
 • 1 Gram Altın Hediyesi için Altın'ın kur fiyatı, kampanya başlangıç dönemi olan 01 Şubat 2024 tarihindeki Merkez Bankası gün sonu-kapanış altın kuruna göre belirlenecektir.
 • Ek faydadan yararlanmak için ilk katkı payı ödeme tarihinin kampanya süresi içerisinde olması, kampanya süresi içerisinde satış platformu üzerinden kredi kartından ödemenin gerçekleşmesi gerekmektedir.
 • 01 Şubat 2024-30 Nisan 2024 tarihleri arasında ek katkı payı tutarlarının yatırıldığı sözleşmelerin sahiplerinin ödüle hak kazanabilmesi için kampanya ödül hesaplama döneminde ilgili sözleşmelerin yürürlükte ve ek fayda ödeme tarihine kadar (bekleme süresine uygun olarak) düzenli ödeme statüsünde olması gerekmektedir. Bu kural ek fayda ödemesi yapılan tarihe kadar geçerlidir. Cayma yapılmış ve ara verme statüsünde olan sözleşmeler kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.
 • Ödül hesaplama dönemi, kampanya dönemi içerisinde ilgili ayın sonundaki katılımcı listesi baz alınarak, kredi kartı valör+60 günlük cayma süresi sonunda ilgili ek fayda ödemeleri yapılıyor olacaktır. Örneğin; 1 Şubat’ta sözleşme başlatan katılımcının ek fayda ödemesi kredi kartı valör+ 60 günlük cayma süresi sonunda Haziran döneminde ödenir.

  İlgili bekleme süreleri;
  01 Şubat 2024 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında başlatılan sözleşmeler için Haziran 2024,
  01 Mart 2024 – 31 Mart 2024 tarihleri arasında başlatılan sözleşmeler için Temmuz 2024,
  01 Nisan 2024-30 Nisan 2024 tarihleri arasında başlatılan sözleşmeler içinse Ağustos 2024 döneminde ek fayda ödemesi gerçekleşecektir.
 • 0-18 yaş altı sözleşmelerde katılımcı adına katkı payı ödeyen kişinin katılımcı ile aynı soyadına sahip olması gerekmektedir.
 • 18 yaş üstü sözleşmelerde katılımcı ve katkı yapan kişinin aynı kişi olması gerekecektir.
 • Satış sürecinin uçtan uca online satış platformu üzerinden, herhangi bir referans aracılığı/ataması olmadan yapılıyor olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılımda eski ve yeni müşteri ayrımı yapılmayacaktır.
 • Her katılımcı kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilir. Ödüllendirme katılımcı bazında yapılacaktır.
 • Ek fayda metni başlangıç tarihi 01.02.2024’dür
 • 0-18 yaş arası sözleşmeler için; Ebeveynler, birden fazla çocukları olması durumunda her birine Bireysel Emeklilik sözleşmesi yaparak kampanyaya dahil edebilir ve sözleşmenin ödeyeni olabilir.
 • Bu kampanya, aktarımla kurulan sözleşmeler ve aktarım ile gelen sözleşmeler için geçerli değildir.
 • İlgili ek fayda ödemesi devlet katkısına konu olmayacaktır.
 • Katılımcılar, kampanya koşul ve kurallarını okudukları ve kabul ettiklerini beyan etmiş sayılır.
 • Kampanya süresi boyunca plan değişikliği yapan müşterilerimiz kampanyadan faydalanamaz
 • Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş ve ek fayda süre ve koşullarında değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.