TSS Kampanya


Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında 500TL Migros İndirim Kodu 

 1. Kampanyamız  01.08.2023 - 30.04.2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya, https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/ozel-saglik-sigortalari/tamamlayici-saglik-sigortasi.html sayfasından “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ürünü için yapılan satın alım işlemlerini kapsamaktadır.
 3. Kampanya, doğrudan Online (çevrimiçi) satın alınan poliçeleri ya da https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/ozel-saglik-sigortalari/tamamlayici-saglik-sigortasi.html üzerinden referans bırakılarak devam edilen işlemlerde, teklif oluşturulma tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın alınan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerli olacaktır.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri ve yukarıda belirtilen link dışında oluşturulan yeni poliçe talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Teklif görüntülendikten sonra, acente veya müşteri hizmetleri kanalı ile devam edilen işlemlerde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü dışında satın alınan diğer poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, aktifte Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 7. Yenilenen poliçeler kapsam dışındadır. Kampanyadan faydalanabilmek için yeni poliçe satın alımı gereklidir.
 8. Kampanya kapsamında, Migros web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 500 TL değerinde hediye çeki kodu Allianz'ım uygulamasında Kampanyalar alanından alınabilecektir.
 9. Kriterleri sağlayan müşterilerimiz, hediye çeki kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” alanından temin edecektir. Hediye çeki kodları, “sigortalı” hesabından en geç 30.05.2024 tarihine kadar temin edilmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.
 10. Kampanyadan, ya poliçenin ödeyeni (sigorta ettirenler) ya da sigortalı müşteriler toplamda 1 kez faydalanabilmektedir. Sigorta ettiren ve sigortalının aynı olması durumunda, sigortalı hesabından yalnızca tek bir hediye çeki kazanılır.
 11. Kampanyaya her müşteri (TC kimlik numarası), sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 12. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 31.12.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 13. Hediye çekleri, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
 14. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez.
 15. Hediye çeki kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 16. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 17. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 18. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.