Allianz Büyük İndirim Kampanyası ile
 Sağlıcakla Kalın! 

Allianz Büyük İndirim Kampanyası ile sağlık sigortasında çok avantajlısınız. Bu kampanya ile birlikte  1 Nisan - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında, ilk kez Modüler Sağlık Sigortası satın alacak müşterilerimiz %20 indirim kazanıyor. 

Siz de hemen sağlık sigortası sahibi olmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  1. Kampanya, 1 Nisan - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Allianz Sigorta’dan yeni iş olarak Modüler Sağlık Sigortası alacak olan sigortalılarımız için geçerlidir. 
  2. Başka bir sigorta şirketinde mevcut poliçesi olup Allianz’dan Modüler Sağlık Sigortası almak isteyen müşterilerimiz için hasarsızlık indirimi hakketmiş olma şartı aranmaktadır.
  3. Sadece ilk yıl primine özel olarak Modüler Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi modülünde ise %20 indirim uygulanacaktır.
  4. Modüler Sağlık Sigortası ürünümüzde Yatarak Tedavi’ye ek olarak Ayakta Tedavi ve Doğum gibi diğer teminatlar da alındığında; toplam ürün içeriğinde sadece Yatarak Tedavi teminatında %20indirim uygulanacaktır. Yatarak Tedavi priminin toplam primdeki ağırlığına bağlı olarak ortalama indirim %20’nin altında olabilecektir.
  5. Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
  6. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)
  7. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  8. Kampanya, tüm satış kanallarımızda geçerli olacaktır.
  9. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.