Allianz Emeklilik, yatırımcılara sürdürülebilir ve yüksek getiri sağlama konusundaki kararlılığını bir kez daha kanıtlamış oldu. Bireysel emeklilik alanında yenilikçi hizmetleri ve fon yönetimindeki başarılı performansıyla yıllardır fark yaratan Allianz Emeklilik olarak ne mutlu ki 2023 yılında Emeklilik Gözetim Merkezi verilerine göre “BES Fonları Ağırlıklı Getiri” sıralamasında %73.2 oranı ile 1. Olduk*🏆

Bu başarıda bizimle birlikte olan ve  bize güvenen müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte geleceği inşa etmek ve finansal hedeflere ulaşmak adına çıktığımız bu yolculukta sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca, Allianz Emeklilik olarak fon çeşitliliğimizi sürekli gözden geçiriyor, uzman portföy yönetimimizle sizlere aylık olarak ulaştırdığımız “Piyasa Bültenlerimiz ve Allianz Yatırım Komitesi Fon Dağılım Önerilerimiz” ile de getiri fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmenizi hedefliyoruz.

2023 yılında Yatırım Komitesi tavsiyelerini uygulayan müşterilerimiz  %81.29 oranı ile sektörden +%13.8 fazla getiri sağlamış oldu. Bu anlamda siz müşterilerimizin komite kararlarını ve aylık paylaşılan yatırım bültenlerini yakından takip edip fonlarınızı güncellemeniz büyük önem taşımaktadır.

Ayrıca Allianz’lı olmasanız bile Bireysel Emeklilik Fon Alım Satım Platformu ile (BEFAS) emeklilik şirketiniz hangisi olursa olsun Allianz fonlarını tercih edebilir, fon getirisinde birinci olan Allianz Emeklilik Fonları ile kazanmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Siz de Allianz Emeklilik ailesiyle birlikte geleceğe güvenle adım atmak istiyorsanız, bize katılın.

Finansal hedeflerinizi birlikte gerçekleştirmek için 2024 yılında da Allianz Seninle ! 😊

Allianz Yatırım Komitesi kararlarına ulaşmak için tıklayınız. 

 

*2023 yılı için Bireysel Emeklilik Sisteminde yer alan tüm emeklilik yatırım fonlarına ait Emeklilik Gözetim Merkezi verileri esas alınarak yapılan ağırlıklı ortalama getiri hesabıdır. Geçmiş fon performansları ile geleceğe yönelik bir getiri taahhüdü verilmemektedir.