%10

İndirim


EYT’liler Sağlık Sigortasında %10 İndirim Kazanıyor!

EYT’liler (Emeklilikte yaşa takılanlar) şimdi sağlık sigortasında çok avantajlı. Bu kampanya ile birlikte, ilk kez Modüler Sağlık Sigortası veya Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alacak müşterilerimiz %10 indirim kazanıyor.

İndirimli poliçenizden faydalanmak için tercih edeceğiniz bir Allianz Acentesi veya anlaşmalı banka şubesini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Siz de hemen sağlık sigortası sahibi olmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  1. Kampanya, Allianz Sigorta’dan yeni iş olarak Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası alacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.
  2. Modüler Sağlık Sigortası veya Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yeni iş poliçelerde (transfer dahil) %10 indirim sağlanacaktır.
  3. Sadece ilk yıl primine özel olarak, %10 indirim uygulanacaktır.
  4. Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır. Aynı anda hem Modüler hem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü almanız durumunda her iki ürününüze de %10 indirim uygulanacaktır.
  5. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir (Sürprim vb. uygulamalar)
  6. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  7. Kampanya, tüm Allianz Acenteleri ve anlaşmalı bankalarda geçerli olacaktır.
  8. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
  9. EYT kapsamında verilecek %10 indirimden faydalanabilmeniz için e-devlet üzerinden alacağınız belgeyi iletmeniz yeterli olacaktır. Talep edilen evrak E-Devlet’te yer alan 4A Emekli Aylık Bilgisi ekranından “Barkodlu Belge Oluştur” seçeneğinden temin edilebilir.