Kasko Kampanyası

Kasko Sigortanızı Online Yaptırın,
1.000TL'ye Varan Migros Çeki Kazanın

 1. Kampanyamız 30.04.2024 - 30.06.2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya,  https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/arac-sigortalari/kasko-sigortasi/hizli-teklif-al-formu.html sayfasından “kasko” ürünü için yapılan satın alım işlemleri kapsamaktadır.
 3. Kampanya, hızlı teklif üzerinden; doğrudan Online (çevrimiçi) satın alınan poliçeleri, müşteri hizmetleri ya da acente seçilerek devam edilen işlemlerde, teklif oluşturulma tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde satın alınan Kasko Sigortası poliçelerinde geçerli olacaktır.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan kasko poliçeleri ve yukarıda belirtilen link dışında oluşturulan yeni kasko poliçe talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Teklif görüntülendikten sonra, acente veya müşteri hizmetleri kanalı ile devam edilen işlemlerde Kasko Sigortası ürünü dışında satın alınan diğer poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, aktifte Kasko Sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 7. Yenilenen poliçeler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan faydalanabilmek için yeni poliçe satın alımı gereklidir.
 8. 10.000 TL prim altındaki poliçeler 500 TL, 10.000 TL -15.000 TL arası prim tutarındaki poliçeler 750 TL, 15.000 TL ve üstü primli poliçeler ise 1.000 TL değerinde Alışveriş Kodu sahibi olmaya hak kazanacaktır. 10.000 TL altında toplam prime ait poliçe satın alan müşterilerimiz 500 TL değerinde alışveriş koduna sahip olacaklardır. Satın alım sonrası paket ya da teminat değişikliği ile poliçe tutarı 10.000 TL üstüne çıkarsa dahi 750 TL değerinde alışveriş kodu temin edilmeyecektir. 10.000 TL - 15.000 TL arası toplam prime ait poliçe satın alan müşterilerimiz 750 TL değerinde alışveriş koduna sahip olacaklardır. Satın alım sonrası paket ya da teminat değişikliği ile poliçe tutarı 15.000 TL ve üstüne çıkarsa dahi 1.000 TL değerinde alışveriş kodu temin edilmeyecektir. İlk satın alımdaki tutar alışveriş kodu için baz alınacaktır.
 9. Kampanya kapsamında, Migros mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde, “Siparişi Tamamla” ekranında “Puanlarım” alanında “Dijital Alışveriş Kodu” alanına girilerek kullanılabilecek alışveriş kodu Allianz'ım uygulamasında Kampanyalar alanından alınabilecektir.
 10. Kampanya Koşullarını sağlayan müşterilerimiz, alışveriş kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” alanından temin edecektir. Alışveriş kodları, “sigortalı” hesabından poliçe oluşumundan itibaren en geç 1 ay içerisinde temin edilmelidir. Bu tarihten sonra Alışveriş Koduna ulaşım sağlanamayacaktır.
 11. Kampanyadan, ya poliçenin ödeyeni (sigorta ettirenler) ya da sigortalı müşteriler toplamda 1 kez faydalanabilmektedir. Sigorta ettiren ve sigortalının aynı olması durumunda, sigortalı hesabından yalnızca tek bir hediye çeki kazanılır.
 12. Kampanyaya her müşteri (TC kimlik numarası), sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 13. Kampanya kapsamında Allianz’ım mobil uygulamasından temin edilen Alışveriş Kodları en geç 1 ay içerisinde kullanılmalıdır. Bu tarihten sonra Alışveriş Kodları geçersiz olacaktır.
 14. Alışveriş Kodu, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir. 
 15. Alışveriş Kodu kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 16. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 17. Alışveriş Kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 18. Allianz dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 19. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.