Zipcar’dan 100 TL Hediye Fırsatı

Allianz’dan Kasko, Yuvam ve Sağlık Sigortası olan müşterilere ayrıcalıklı fırsatlar! Allianz Müşterileri artık Zipcar’dan yapılan araç kiralamada 100 TL hediye fırsatından yararlanabilecekler.

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden Zipcar kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod Zipcar’da ilgili alana girilerek 100 TL kullanım kredisinden yararlanılır.

 1. Kampanya 31.12 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten 31.12.2022 sonra kullanıma kapatılacaktır.
 2. Kampanyadan, belirtilen tarihlerde Allianz Bireysel Kasko, Yuvam Sigortası’nda sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık ve Allianz Bireysel Moduler Sağlık Sigortasını belirtilen tarihlerde poliçe alan yeni müşteriler, sigorta ettiren olarak yararlanacaktır.
 3. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 4. Kampanya sadece Zipcar mobil uygulamasından yapılan kiralamalarda geçerlidir.
 5. Kampanya kodları, kampanyalar segmesinden Allianz x Zipcar kampanya bölümüne kod girişi yapılarak hesaba tanımlanabilir.
 6. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 7. Kampanya kodu kullanıldıktan sonra kredi hesaba yüklenir ve 1 ay içerisinde kullanılması gerekir. Belirtilen sürede kullanılmayan krediler geçersiz olacaktır.
 8. Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 9. 100 TL kullanım kredisi, yapılan ilk rezervasyonda, rezervasyon tutarından otomatik olarak düşer.
 10. Kullanım kredisi tutarı, sadece ZipTrip hizmetinde geçerlidir. Üye krediyi ZipTrip hizmetinde dilediği araç kiralamasında kullanabilir.
 11. Zipcar’ın diğer üyelik planlarına geçiş halinde kullanım kredisinin tutarında herhangi bir değişiklik olmaz.
 12. Zipcar Türkiye üyesi olmak için minimum 21 yaşında olmalı (öğrenci ise 20), minimum 1 yıllık ehliyete sahip olmalı ve kendi adına bir kredi kartına sahip olmalıdır.
 13. Üyelik için Zipcar’ın belirlediği üyelik kriterleri esas alınır. Başvuran kişi Zipcar üyelik kriterlerini karşılamadığı takdirde üyelik onaylanmaz ve kampanyadan yararlanamaz.
 14. Kampanya Zipcar’ın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 15. Zipcar kiralamaları detaylı bilgi için 0850  250 0947 Zipcar Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.
 16. Zipcar genel kiralama koşulları geçerlidir.
 17. Kampanya kapsamında, Zipcar’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.
 18. Allianz ve Zipcar dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.