Sonbahar Kampanyası’yla bu bahar indirim rüzgarları var!

01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş.’den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalıları Hopishop49.com.tr,  Slazenger, Sturidomasterpiece ve Troy Mağazalarından  çeşitli oranlarda indirim fırsatları bekliyor. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortasıyla birlikte 5 ayrı firmadan 5 ayrı indirim fırsatını yakalamak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 1. Kampanya 01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
 3. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodlar ile ilgili indirimlerden faydalanılabilecektir. Kampanya’ya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 5. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (5 firma için toplamda 5 indirim hakkı bulunmaktadır).
 6. Allianz müşterilerine özel bu kampanyalar  firmaların sunduğu diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 7. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 8. Kampanya kapsamında; Hopishop’ta seçili elektronik kategorisi ürünleri haricinde yapılacak olan 2000 TL ve altı tüm alışverişlerde bütün indirimlere ek sepette ekstra %20 indirim,  49.com.tr web sitesinde yapılan alışverişlerde ürünlerin indirimsiz fiyatı üzerinden %12 indirim, Slazenger.com.tr web sitesine kayıt olunduktan sonra 400 TL ve üzeri alışverişlerde sepette %15 indirim,  https://www.studiomasterpiece.com adresinde kullanılması ile tüm indirimlere ek %10 indirim, Troy mağazalarında veya https://www.troyestore.com/ adresinde yapılan alışverişlerde yalnızca Apple marka güç adaptörleri, kablolar ve telefon kılıflarında ürünün indirimsiz fiyatı üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. 
 9. Yukarıda bahsi geçen firmalar kendileriyle ilgili kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 10. Kampanya kapsamında alınan kodlar 30.11.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 11. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 12. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 13. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.