Ödüllü Müşteri Kampanyası 

17 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında bireysel emeklilik sözleşmelerine aşağıda tabloda belirtilen tutarlarda “Ek Katkı Payı” ödemesi yapan müşterilerimiz, mevcut ya da yeni müşteri ayrımı yapılmaksızın ilgili baremlere denk gelen değerli ödülü almaya hak kazanacaktır

Daha fazlasını görmek için kaydırın

Ara Fon Tutarları Ödül
2.000.000 - 2.999.999 Milyon TL iPad 9.Nesil Wi-Fi 64 GB
3.000.000 - 3.499.999 Milyon TL iPhone 12 64 GB
3.500.000 ve üstü Milyon TL iPhone 13 128 GB
17 Ekim 2022 ile 17 Kasım 2022 tarihleri arasında Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin sunduğu bireysel veya gruba bağlı bireysel emeklilik planları kapsamında aşağıda belirtilen kriterlerin sağlanması durumunda; sözleşme sahibi, katkı yapanı veya yasal temsilcisi olunan 18 yaş altı bireysel emeklilik sözleşmesi için belirtilen ödülleri almaya hak kazanılacaktır. 
 1. Mevcut veya yeni sahip olunacak bireysel gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmesine yukarıdaki tabloda belirtilen ek katkı payı tutarının yatırılması durumunda belirtilen baremlere denk gelen ödüllendirmeye hak kazanılacaktır.
 2. Mevcut veya yeni sahip olunacak katkı yapan/yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı bireysel / gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmeleri kapsam dahilindedir.
 3. Başlangıç fonu olan planlara yatırılan, başlangıç fonu tutarları da kampanya kapsamındadır.
 4. Belirtilen ek katkı payı tutarlarının girişlerinin kampanya tarihleri arasında yapılması gerekmektedir.
 5. Kredi kartı ile yapılan tahsilatlarda ilgili ödeme tutarı için valör süresi beklenecektir.
 6. Kredi kartı dışındaki tahsilatlarda ödeme tutarlarının kampanya tarihleri içerisinde intikal etmesi gerekmektedir.
 7. Bu kampanya, aktarımla kurulan sözleşmeler ve aktarım ile gelen sözleşmeler için geçerli değildir. 
 8. Katılımcının  birden fazla sözleşmesi olması durumunda kampanya şartlarında belirtilen toplam ek katkı payı tutarını sözleşmeleri arasında dağıtabilir.
 9. Kampanyaya katılımda mevcut müşteri ve yeni müşteri ayrımı yapılmayacaktır.
 10.  
 11. Kampanya koşullarının sağlanmış olması ve katılım koşulunu sağladığınız sözleşmelerin yürülükte olması durumunda;
 • Ek fayda, ilgili ek katkı payı tutarının yatırıma yönlendirildiği tarihten itibaren 60 gün dolduktan sonraki 10 iş günü içerisinde teslim edilir.
 • Her katılımcı kampanyadan sadece 1(bir) defa faydalanabilir.
 • Ödüle konu olan hediye ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.
 • Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik de bulunan mevcut sözleşme veya sözleşmelerinden, 17 Ekim ve sonrasında çıkış ya da cayma işlemi gerçekleştirmemelidir. Aksi durumda ek faydadan yararlanılamaz. Bu kural ek fayda ödemesi yapılan tarihe kadar geçerlidir.
 • Ödüllerin sağlandığı firma/firmalar işbirliğinin sona ermesi veya kampanya ödüllerinin kapsamında değişiklik yapılmasını gerektirir herhangi bir başka durum karşısında (kampanya başlangıcı veya sırasında); Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik dilediğinde kampanyanın iptal edilmesi, sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar.