Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

“Allianz Seninle” mottosuyla çalışan Allianz Türkiye’nin yıllık olarak yayımlanan Entegre Raporları, Allianz’ın finansal ve finansal olmayan sermaye ögelerini kullanarak, sürdürülebilir ve paylaşılabilir değer yaratma hedefiyle yürüttüğü çalışmaları hakkında güncel bilgi sunmayı amaçlamaktadır.
Yatırıma açık olmayan şirketler arasında ve sigorta sektöründe GRI tabanlı ilk entegre rapor olma özelliğini koruyan ve bağımsız dış denetim süreçlerinden geçen raporda Allianz Türkiye; bütünsel değer yaratmak üzere, öncülük etmekten ekosistemin dönüşümüne katkı sağladığı sürdürülebilirlik yolculuğunun detaylarına yer veriyor.

Yatırıma açık olmayan şirketler arasında, sigorta ve emeklilik sektörü ile Allianz Grubu’nda bir ilk olma özelliğine sahip raporda Allianz Türkiye; faaliyet gösterdiği ortamı, faaliyetlerini etkileyen trendleri, risk ve fırsat yönetimini, ortak değer yaratmayı esas alan iş stratejisi ve öncelikli konuları kapsamında yıllık performansını paylaştı. Varoluş amacı “Allianz Seninle”yi sürdürülebilirliğin çevresel, sosyal ve yönetişimsel katmanlarına taşıdığı Sürdürülebilir Değer Yaratma Modeli’nin ayrıntılarına da yine rapor kapsamında yer verdi.