Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş’lı ‘Yıllar Yılan’ Allianz Motto Müzik izleyicisini zaman yolculuğuna çıkarıyor

Gaye Su Akyol ile Melikşah Altuntaş, birlikte hazırlayıp sundukları ‘Yıllar Yılan’ ile Allianz Motto Müzik’te başladı. İkilinin her bölümde yeni bir yılı ele alarak o yıla ait olayları müzik ve mizahla zenginleştirdiği ‘Yıllar Yılan’ programı, Allianz Türkiye’nin dijital eğlence, müzik ve muhabbet platformu Motto Müzik’te ayda bir izleyenlerle buluşuyor.

Gaye Su Akyol ile Melikşah Altuntaş, ‘Yıllar Yılan’ programıyla Allianz Motto Müzik Ailesi’ne katıldı. Gaye Su Akyol ile Melikşah Altuntaş’ın birlikte hazırlayıp sunduğu ‘Yıllar Yılan’ın her bölümünde tarihe damgasını vurmuş bir yıl ele alınıyor ve izleyici o yılın müziği, sosyal ve kültürel olayları, televizyon ve sinema dünyası üzerinden zaman yolculuğuna çıkıyor. 

Ayda bir yayımlanan ‘Yıllar Yılan’; konu edilen yıla dair mizah dolu içeriğiyle izleyiciyi anılarına götürüyor; gelecek bölümler için merak uyandırıyor.

Her bölümde yeni bir yıl

‘Yıllar Yılan’ın her bölümünde yeni bir yıl konu olarak işleniyor. İzleyenler Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş’ın, bölümün konusu olan yılın önemli, sıradışı, eğlenceli olaylarıyla ilgili sohbetlerine tanık oluyor. İlk bölümünde 1994 yılı üzerinden 1990’lı yılların ele alındığı programda yıla damgasını vuran albümler, şarkılar, efsane grup ve solistlerin izinde ilerleyen sohbete, yılın müzik listeleri, arşiv görüntüleri ve önemli performanslarından kareler eşlik ediyor. 1994 yılına damgasını vuran popüler kültür unsurları ve o yılın modasıyla zenginleştirilen programda Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş, dönemin teknoloji ürünleri Gameboy ve VHS videoları ile 1994 yılının dizi ve filmleri hakkında içten bir sohbetle ele alıyor. Programda ayrıca küçük bir oyuna da yer veriliyor. Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş gelecek programa konu olacak yılı izleyicinin talepleri doğrultusunda seçiyor.