‘Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’ FC Bayern Münih tesislerinde başlıyor.

Allianz Arena ve FC Bayern Münih sponsorluklarıyla gençlere ve spora yatırım yapan Allianz, Türkiye’nin de dahil olduğu dünyanın 27 ülkesinden gençleri Münih Futbol Kampı’nda buluşturuyor. Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na katılmak isteyen gençler, ‘Allianz Türkiye’nin Facebook uygulaması üzerinden yarışmaya katılarak, Almanya’daki FC Bayern Münih tesislerinde futbol eğitimi alacak, Allianz Arena’da maç izleyecek ve FC Bayern Münih’li yıldız oyuncularla tanışarak rüyalarını gerçekleştirecek.

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Allianz, spora ve gençlere desteğini sürdürüyor. Allianz’ın 7 yıldan beri düzenlediği, Allianz Türkiye’nin de 4 yıldır yer aldığı Allianz Gençler Futbol Kampı için geri sayım başladı. Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na katılma şansı elde etmek için, Allianz Türkiye'nin Facebook sayfasındaki uygulama yardımıyla futbol yeteneğini gösteren bir video paylaşarak, düzenlenen yarışmaya katılmak gerekiyor. Allianz Türkiye’nin Facebook sayfasından yarışmaya katılan 1999, 2000 ve 2001 doğumlu 14-16 yaşları arasındaki gençler, 6 hafta boyunca sürecek yarışmaya katılma şansını yakalayacaklar. İki aşamalı olan bu yarışmanın tüm etaplarını tamamlayan ve Metin Tekin, Okay Karacan gibi isimlerin olduğu jüri elemesinden geçen 2 genç, 13-18 Ağustos 2015 tarihlerinde Münih'te düzenlenecek Allianz Gençler Münih Futbol Kampı'na katılma hakkı kazanacak.

Allianz Arena’da bir futbol rüyası

Allianz'ın faaliyet gösterdiği ülkelerin katılımı ile gerçekleşecek 4. Alliazn Geçnler Münih Futbol Kampı’nın katılımcıları, bu futbol kampı ile hayatlarında sadece bir kez deneyimleme şansına sahip olabilecekleri, 6 günlük fantastik bir futbol macerasını yaşayacaklar. Katılımcılar, FC Bayern Münih'in antrenman sahasında ve FC Bayern Münih gençler takımının resmi antrenörleri ile birlikte yapılacak futbol eğitimini alma, takımın yıldız oyuncuları ile tanışma, Allianz Arena'da maç seyretme, stadyum arkasını ziyaret etme ve Münih şehrini gezme fırsatlarını yakalayacaklar. Allianz’ın, Bundesliga’nın ve dünyanın en başarılı futbol kulüplerinden biri olan FC Bayern Münih ile işbirliği içinde düzenlediği Allianz Gençler Münih Futbol Kampı’na katılmak için, bu yıl dördüncüsü düzenlenen yarışmaya başvuruların 8 Mayıs 2015 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Allianz Futbol Akademisi Facebook uygulamasının tüm katılım ve kullanım koşulları detaylı olarak http://bit.ly/AllianzGençlerFutbolKampı adresinde yer alıyor. Detaylı bilgi için ise linkteki tanıtım videosu izlenebiliyor: (Videoyu izlemek için tıklayınız.)

Allianz hakkında

Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance "Global 500" araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan Allianz, 70’ten fazla ülkede 148.000 çalışanıyla 85 milyon müşterisine hizmet vermektedir. 2500 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü ve 4000 acentesiyle 81 ilde 5 milyon müşterisinin yanında olan Allianz Türkiye, çatısı altında Allianz Sigorta, Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketlerini barındırmaktadır. 2014 yılında hayat dışı branşlarda toplam 3,2 milyar TL prim üreterek %14,2 oranında pazar payı elde eden Allianz Türkiye, sektör liderliğini sürdürmektedir. Sağlık alanında 1 milyar TL prim üretimi ve %36,5 pazar payı ile sektörde birinci sırada yer alan Allianz Türkiye, hayat sigortalarında 440 milyon TL prim üretimi ve %13,4 konsolide pazar payı ile ikinci, bireysel emeklilikte 700 bin katılımcı sayısı, 7 milyar TL fon büyüklüğü ve %18,4 konsolide pazar payıyla üçüncü sırada yer almaktadır.

Allianz ile ilgili detaylı bilgi için:
allianz.com.tr

Allianz’ı sosyal medyada takip etmek için:
facebook.com/AllianzTurkiye
instagram.com/AllianzTurkiye
twitter.com/AllianzTurkiye
youtube.com/AllianzTurkiye