Deniz Arcak, “90’lar Kafası” programıyla Motto Müzik’te! İlk programın konuğu, yeni versiyon “Hovarda" ile Emel Müftüoğlu

Müziğe erişmek, müziği öğrenmek isteyen herkese karşılıksız ve Türkçe içerik sunan Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu Motto Müzik, Yekta Kopan, Murat Meriç, Sarp Dakni ve Barış Akpolat’ın ardından şimdi de ünlü isim Deniz Arcak’ı YouTube’a transfer ediyor.

Müzisyen, yapımcı ve sunucu Deniz Arcak, “90’lar Kafası” isimli programıyla, Allianz Platformu Motto Müzik’te nostalji rüzgârları estirecek. Her ay 90’lara damga vurmuş ünlü bir ismi konuk edecek program, izleyicileri sadece konu ve konuklarıyla değil, görsel dünyası ile de 90’lara götürecek.

Deniz Arcak 30 Ocak Cumartesi günü 14.00’te yayımlanacak ilk programında Emel Müftüoğlu’nu konuk edecek. Programda Emel Müftüoğlu’nun 90’lı yıllara damgasını vuran ve pek çok ünlünün yer aldığı “Hovarda” şarkısı ve klibi konuşulacak.

İlk defa 1995’te çekilen “Hovarda” klibi, 21 yıl aradan sonra, yine Deniz Akel’in yönetmenliğinde çekildi. Sezen Aksu’nun Emel Müftüoğlu’na verdiği ilk şarkı olan Hovarda’nın klibinde Tamer Karadağlı, Ercan Saatçi, Seray Sever gibi ilk versiyondaki isimler rol aldı.

30 Ocak Cumartesi gününe kadar 90’ları en iyi anlatan fotoğrafı #90larkafası etiketiyle sosyal medyada paylaşan kişilerin arasından, Deniz Arcak’ın seçeceği 10 şanslı isim 3 aylık Spotify Premium kodu kazanacak.

Allianz Platformu Motto Müzik hakkında

Mottosu müzik olanları buluşturan Allianz Platformu Motto Müzik, müziği toplumu ayakta tutan değerli bir kültürel sermaye olarak gören Allianz Türkiye’nin, 7’den 70’e insanların yaşamlarına ilham vermek için yaptığı en son sosyal yatırım. Toplumun yaşam kalitesini artırma vizyonuyla hareket eden Allianz Türkiye tarafından hayata geçirilen Motto Müzik, müziğe erişmek, müziği öğrenmek isteyen herkese karşılıksız ve Türkçe içerik sunan Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu. Müziği ve geleceğin sanatçılarını desteklemeyi, insanların hayatlarını zenginleştirmeyi, toplumdaki kültürel bağları müzik yoluyla güçlendirmeyi kurumsal sorumluluk felsefesinin dayanaklarından biri olarak kabul eden Allianz Türkiye, Motto Müzik platformu ile müziği ve onun dünyasını herkes için erişilebilir kılarak insanların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Bir Allianz platformu olan Motto Müzik’in sezon programı dopdolu içeriğiyle, müziği hayatının odak noktasına alan, müzik kültürünü öğrenmek isteyenleri buluşturuyor. Allianz Platformu Motto Müzik’te enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenlere ücretsiz dersler, müzik haberlerini takip etmek isteyenlere güncel haberler, ünlü müzik insanlarıyla birbirinden eğlenceli programlar yer alıyor.

En yeni video içeriklerini izlemek ve herkesten önce haberdar olmak için:
youtube.com/MottoMuzik

Allianz Platformu Motto Müzik’i sosyal medyada takip etmek için:
facebook.com/MottoMuzik
twitter.com/MottoMuziktv
instagram.com/MottoMuzik
google.com/+Mottomuzik