Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sigorta sektörünün lideri Allianz Türkiye’nin dijital müzik platformu Motto Müzik’te. Cem Yılmaz, televizyon dünyasından Allianz Platformu Motto Müzik’e transfer edilen deneyimli programcı Yekta Kopan’ın “Yekta Kopan'la Noktalı Virgül” programına konuk olacak. Cem Yılmaz’ın konuk olacağı program 22 Kasım Pazar günü 22.00'da yayımlanacak. Yekta Kopan ve Cem Yılmaz programda, ünlü komedyenin yeni vizyona giren “Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin yanı sıra farklı konularda eğlenceli bir sohbet gerçekleştirecekler.

Toplumun yaşam kalitesini artırma vizyonuyla hareket eden Allianz Türkiye tarafından hayata geçirilen yepyeni dijital müzik platformu Motto Müzik, YouTube üzerinden yayın yapıyor. Allianz Türkiye’nin hayata geçirdiği Motto Müzik’te müziği hayatının odak noktasına alan, hayatında müziğe yer açan herkese yer var. Müziğe erişmek, müziği öğrenmek isteyen herkese karşılıksız ve Türkçe içerik sunan Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu Motto Müzik’te, enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenlere ücretsiz dersler, müzik haberlerini takip etmek isteyenlere güncel haberler, ünlü müzik insanlarıyla birbirinden eğlenceli programlar yer alıyor. 

Mottosu müzik olanları buluşturan Allianz Platformu Motto Müzik, müziği toplumu ayakta tutan değerli bir kültürel sermaye olarak gören Allianz Türkiye’nin, 7’den 70’e insanların yaşamlarına ilham vermek için yaptığı en son sosyal yatırım. Müziği ve geleceğin sanatçılarını desteklemeyi, insanların hayatlarını zenginleştirmeyi, toplumdaki kültürel bağları müzik yoluyla güçlendirmeyi kurumsal sorumluluk felsefesinin dayanaklarından biri olarak kabul eden Allianz Türkiye, Motto Müzik platformu ile müziği ve onun dünyasını herkes için erişilebilir kılarak insanların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Bir Allianz platformu olan Motto Müzik’in sezon programı dopdolu içeriğiyle, müziği hayatının odak noktasına alan, müzik kültürünü öğrenmek isteyenleri buluşturuyor.

En yeni video içeriklerini izlemek ve herkesten önce haberdar olmak için:
youtube.com/MottoMuzik

Allianz Platformu Motto Müzik’i sosyal medyada takip etmek için:
facebook.com/MottoMuzik
twitter.com/MottoMuziktv
instagram.com/MottoMuzik
google.com/+Mottomuzik

Allianz hakkında

Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance "Global 500" araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan Allianz, 70’ten fazla ülkede 148.000 çalışanıyla 85 milyon müşterisine hizmet vermektedir. 2500 çalışanı, 12 bölge müdürlüğü ve 4000 acentesiyle 81 ilde 5 milyon müşterisinin yanında olan Allianz Türkiye, çatısı altında Allianz Sigorta, Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketlerini barındırmaktadır. Uluslarası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s’in yaptığı değerlendirme sonucunda uluslararası ölçümlemede Baa1, ulusal ölçümlemede, Aa2 alan Allianz Sigorta, Türkiye’deki finansal bir kuruluşun aldığı en yüksek not ile gücünü ve güvenilirliğini bir kez daha teyit etmiştir. 2015 yılının ilk yarısı itibarıyla hayat dışı branşlarda toplam 1,8 milyar TL prim ve %13,8 oranında pazar payı elde eden Allianz Türkiye, sektör liderliğini devam ettirmektedir. Bireysel emeklilikte konsolide verilere göre ilk yarı itibarıyla 7,6 milyar TL fon büyüklüğü ve %18 pazar payının sahibi olan Allianz Türkiye, hayat sigortalarında geçen yılın aynı dönemine kıyasla %36 gibi yüksek bir büyüme oranı yakalayarak 274 milyon TL prim ve %14,6 pazar payı elde etmiştir. Toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olan Allianz Türkiye, müziği ve geleceğin sanatçılarını desteklemeyi, toplumdaki kültürel bağları müzik yoluyla güçlendirmeyi kurumsal sorumluluk felsefesinin merkezine koymuştur. Allianz Gobal Marka Elçisi Lang Lang’ın kurduğu, Lang Lang Uluslararası Müzik Vakfı ile birlikte gerçekleştirilen ve dördüncüsü Kasım 2016’da İstanbul’da düzenlenecek olan Allianz Gençler Müzik Kampı gibi oluşumlarla globalde de müzik yatırımlarına ağırlık veren Allianz, Türkiye’de, Barış İçin Müzik Vakfı’nın öncü kurumsal destekçiliğini ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’nın kurumsal destekçiliğini üstlenmiştir. 2015 yılı içerisinde, müziğe erişmek, müziği öğrenmek isteyen herkese karşılıksız ve Türkçe içerik sunan Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu Motto Müzik’i hayata geçiren Allianz Türkiye’nin marka elçiliğini, genç yetenek Kaan Baysal yapmaktadır. Lang Lang’ın Ekim 2014’te verdiği İstanbul konseri öncesinde, Allianz Türkiye’nin liderliğinde oluşturulan danışma kuruluyla seçilen ve Lang Lang’a bu konserde eşlik eden Kaan, Allianz Gençler Müzik Kampı’na Türkiye’den katılmaya hak kazanan ilk isim olmuştur.

Allianz ile ilgili detaylı bilgi için:
allianz.com.tr

Allianz’ı sosyal medyada takip etmek için:
facebook.com/AllianzTurkiye
instagram.com/allianzturkiye
twitter.com/AllianzTurkiye
youtube.com/AllianzTurkiye