Allianz’dan yeni reklam kampanyası
“Allianz Yola Her Çıktığında Seninle”

Allianz Türkiye, “Allianz Seninle” konseptli reklam kampanyasını 2018’de de sürdürüyor. 21 Şubat 2018 Çarşamba günü yayına giren yeni reklam kampanyasında kasko ve trafik sigortalarındaki vizyonunu duygusal bir tonda aktarırken,  müşterilerine ve sevdiklerine bir kez daha  “Allianz Seninle” diyor.

 

Sigorta sektörünün lider şirketi Allianz Türkiye, hayatın her aşamasında müşterilerinin ve sevdiklerinin yanında olduğunu vurgulayan, “Allianz Seninle” temalı reklam kampanyasını yeni yılda, yeni imaj filmi ile sürdürüyor. 21 Şubat 2018 Çarşamba gününden itibaren TV, sinema ve dijital mecralarda yayımlanmaya başlayan reklam filminde, “Yola her çıktığında Allianz Seninle ve Sevdiklerinle” diyerek, müşterilerinin yanında olduğunu vurguluyor.

 

Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Geçen yıl başlattığımız “Allianz Seninle” mottolu reklam kampanyamızda ilk tercih edilen sağlık sigortası markası olma adına çok değerli bir yol kat etmiştik. Bu kampanyamız çok beğenildi ve 2017 yılında sektörümüz için çok önemli platformlarda birbirinden değerli 10’dan fazla ödüle layık görüldü. Bu yıl da kasko ve trafik sigortasında tüketicinin algısında ilk tercih edilen marka olmayı hedefledik.

REKLAM KAMPANYASI KÜNYESİ

Kampanya adı: Allianz Seninle

Reklamveren: Allianz Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Okan Özdemir, Mehmet Nakkaşoğlu, Şirin Vargün, Zeynep Çalkılıç

Reklam Ajansı: Concept

Yürütücü Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

Yaratıcı Yönetmenler : Sedat Dündar, Umut Dizdar

Yaratıcı Grup: Serkan Gültekin, Ersel Hıra, Mert Güler, Elif Setenci, Kübra Demirkaya, Elvin Tür, Iris

Müşteri İlişkileri: Yasin Özhan, Çisil Akoğul

Stratejik Planlama: Emre Sezer

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Hilal Kınalıada

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Prodüktör: Serkan Tırmık

Yönetmen: Fatih Kızılgök

Medya Ajansı: Mindshare

Müzik : Ekin Eti, Çağlar Haznedaroğlu

 

22 Şubat 2018