Allianz, kasko planlarını "Tüm Oto Sigortası" adı altında birleştirdi ve poliçesine iki yeni teminat daha ekledi. "Tüm Oto Sigortası" şu ana kadar Türkiye'de hiçbir kasko ürününde bulunmayan eviniz için "Yangın" sizin için de "Sağlık" teminatını hediye ediyor.

Allianz, araçlarda meydana gelebilecek çarpma, yanma, hırsızlık, su baskını gibi bütün risklere karşı aracı koruma altına alırken, Tüm Oto Sigortası ile araç sahiplerine de yeni güvenceler sunuyor.

Tüm Oto Sigortası, her türlü riske karşı aracın uğrayacağı zararları karşılarken poliçesine iki teminat daha ekliyor: eviniz için Eşya Yangın Teminatı ve sizin için Sağlık Teminatı.

Allianz Satış ve Pazarlama Direktörü Arif Aytekin, "Müşteri merkezli bir yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz. Yeni bir ürün geliştirirken, sigortalılarımıza avantajlar sağlayacak projelere önem veriyoruz. Tüm Oto Sigortası'nı geliştirirken de, bu stratejiyle hareket ettik ve sigortalılarımızın otomobillerinin yanısıra ev eşyalarını ve sağlıklarını da güvence altına alan yeni ürünümüzü hizmete soktuk." diyerek, kaskoya yeni teminatlar eklediklerini belirtiyor.

Eşya Yangın Teminatı, bireysel kasko poliçelerinde, her dönem için bir kez geçerli. Böylelikle kasko dönemi içerisinde meydana gelebilecek bir yangında, evin hasarını kasko poliçesi karşılıyor. Evin içindeki eşyalar, 10.000 TL limitle, yangın, yıldırım, infilak teminatı kapsamına dahil ediliyor.  

Allianz, Tüm Oto Sigortası'nı tercih eden sigortalılarına Sağlık Teminatı da ekliyor. Poliçede tanımlanmış yaş aralığında olan sigortalıların, kasko dönemi içerisinde 25.000 TL üst limitli, 5.000 TL muafiyetli olmak üzere, Allianz anlaşmalı sağlık kurumlarında yatarak tedavi masrafları karşılanıyor.