Sağlık sigortacılığında sektör lideri Allianz müşterilerine müzisyen Kalben’in yorumladığı ‘Haydi söyle’ şarkısı ile seslendi. Duygusal sağlık hikayelerinin konu olduğu reklam filminde Allianz “Sen sadece sevdiğini söyle, Allianz Seninle” diyor.

Sağlık sigortacılığında sektör lideri Allianz Türkiye, hayatın her aşamasında müşterilerinin ve sevdiklerinin yanında olduğunu vurgulayan yeni bir reklam kampanyası başlattı. “Allianz Seninle” adını taşıyan kampanya için çekilen ve duygusal bir tonda hazırlanan filmde; gündelik yaşama dair sıcak ve doğal hikayelere, yeni yorumuyla “Haydi söyle” şarkısı eşlik ediyor.   

11 Kasım Cuma gününden itibaren TV, yazılı basın, internet, sinema, radyo ve dijital olmak üzere tüm mecralarda yayımlanmaya başlayacak olan reklam filminde, zor zamanlarda ihtiyaç duyulan tek şeyin, sevgi ve destek olduğunun altı çiziliyor.

Müşterilerinin sağlıklarını hayatlarının tüm evrelerinde korumayı ve ailelerinin yanında olmayı misyon edinmiş Allianz Türkiye, müşterisinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış çok sayıda sağlık ürünü ve hizmeti olduğunu "Allianz Seninle" mottosuyla kalplere taşıyor.

Concept Ajans tarafından hazırlanan ve çekimleri 4 gün süren reklam filminde, kreatif, dijital, PR ve prodüksiyon ekibi de dahil olmak üzere toplam 167 kişi görev aldı.

REKLAM KAMPANYASI KÜNYESİ

Kampanya Adı: Allianz Seninle

Reklamveren: Allianz Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Okan Özdemir, Mehmet Nakkaşoğlu, Şirin Vargün,Gözde Karaman, Zeynep Çalkılıç

Reklam Ajansı: Concept Ajans

Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

Yaratıcı Grup: Umut Dizdar, Sedat Dündar, Serkan Gültekin, Ersel Hira, Ferhan Dayıoğlu, Bülent Ekel, Fatih Anıl Tiryaki, Mustafa Mert Güler

Müşteri İlişkileri: Yasin Özhan, Çisil Akoğul

Stratejik Planlama: Ömer Pamir Gündüz, Oral Ulusoy

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Kasım Bektaş, Hilal Kınalıada

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Prodüktör: Serkan Tırmık

Yönetmen: Fatih Kızılgök

Söz-Müzik: İbrahim Tatlıses

Yorum: Kalben

Medya Ajansı: Mindshare