Allianz Dinamik Sağlık Sigortası

Allianz benzersiz avantajlarıyla geniş teminatlı ve en uygun fiyatlı  sağlık sigortasını sunuyor. Dinamik Sağlık Sigortası ile sigortalılarını yeni avantajlarla buluşturan Allianz, limitsiz doğum, sınırsız ve % 100 ödemeli yatarak tedavi teminatı, spor merkezleri, diş klinikleri ve optik mağazalarında   % 50'ye varan indirim imkanı sağlıyor. Bu komple sağlık paketi ile sigortalılar yıllık 155TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla sağlıklarını güvence altına alıyor.

Dünyanın en büyük sigorta şirketi Allianz, yeni sağlık paketi ile 6 - 44 yaş arası bireylerin sağlık sigortası yaptırabilmesine olanak sağlıyor. Sektördeki en ekonomik ve geniş teminatlı sağlık sigortası olma özelliğini taşıyan Dinamik Sağlık Sigortası'nda l imitsiz doğum, sınırsız ve % 100 ödemeli yatarak tedavi teminatları yer alıyor. E k prim uygulaması yapılmadan anlaşmalı spor merkezleri, diş klinikleri ve optik mağazalarında   % 50'ye varan indirim fırsatları bulunuyor.

Allianz, bu paketle aynı zamanda 6-18 yaş arası çocuklar için tek başlarına sigortalanabilme imkanı sunuyor. Ayrıca Allianz, Haziran ayı sonuna kadar bu sigortaya sahip olanlara, özel bir kampanya ile 250 TL limit ile ayakta tedavi teminatı hediye ediyor.   

Türkiye nüfusunun sadece % 2'sinin özel sağlık sigortası var! 

Allianz Sigorta A.Ş. Genel Müdürü Arif Aytekin, müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak beklentiler doğrultusunda Dinamik Sağlık Sigortası ürününü geliştirdiklerini belirtiyor. Aytekin, "Olası sağlık sorunlarına kapsamlı çözüm getiren sağlık sigortaları, kişinin sağlığını güvence altına alır. Ancak Türkiye nüfusunun sadece % 2"sinin özel sağlık sigortası bulunuyor. Biz de dünyanın en büyük sigorta şirketi olarak Türk halkına, geniş teminatlı sağlık sigortasını en uygun fiyatlarla sunuyoruz"  diyerek Dinamik Sağlık Sigortası'nı özetliyor.