Değerli Sigortalımız/Katılımcımız; 

Sigorta ödemelerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan Özel Havale Ekranı isimli yeni uygulamamızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. 

Özel Havale Ekranı; sahip olduğunuz poliçe/sözleşme özelliklerine göre belirlenen kriterlerle, bankalarda ödeme yapabilmenize olanak sağlayan yeni bir tahsilat sistemidir. Çeşitli bankalar tarafından uygulanan bu ödeme sistemini; Allianz poliçe/sözleşmeleriniz için Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı, ATM'leri ve Şube'lerinde kullanabilirsiniz. Özel Havale Ekranı'nı kullanarak; ödemelerinizin aynı gün içerisinde poliçenize/sözleşmenize aktarılmasını sağlayabilir, ayrıca banka hesap numarası ve havalenizin doğru olarak aktarılmasına yardımcı olan açıklama bilgisine ihtiyaç duymadan işlemlerinizi kısa sürede güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

Yeni havale ekranı ile poliçe/sözleşme ödemelerinizi Yapı Kredi Bankası Şube çalışma saatlerine bağlı kalmadan her gün 07.00 - 22.00 saatleri arasında, Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı, ATM Kanalları'ndan hiçbir masraf ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Şube (Vezne) kanalını kullanarak da mesai saatleri içerisinde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası müşterisi olmasanız bile; Yapı Kredi Bankası ATM'leri ve Şube (Vezne) Kanalları'ndan size özel sunulan hizmetten faydalanabilir ve Özel Havale Ekranı'nın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ödeme işlemlerinize rahat ve hızlı çözümler sunan yeni havale sisteminin ödeme kanalı bazında kullanım detayları için lütfen tıklayınız.