Allianz Türkiye’nin, “Sen Benim Şarkılarımsın” parçası ile hazırlanan yeni reklam filmi yayımlandı. Bir baba ile oğlu arasında geçen yaşam döngüsünün vurgulandığı reklam filminde, Allianz Türkiye’nin hayatın her evresinde sigortalılarına yarattığı güven duygusu vurgulandı. Türkiye’de yeni nesil sigortacılığın öncüsü olan Allianz Türkiye, “Allianz Seninle” temalı yeni imaj filmi ile hayatın her aşamasında sigortalılarına verdiği desteği vurguluyor. 

Allianz Türkiye’nin, sigortalılarına “Sen Hep Yanlarında Ol Diye; Allianz Seninle ve Sevdiklerinle” diye seslendiği reklam filmi, 8 Ekim’den itibaren TV ve dijital mecralarda yayımlanmaya başladı. 

Hayat ne getirirse getirsin hiç ayrılmayan bir baba ile oğulun, 30 yıllık bir zaman dilimindeki değişimleri ve birbirlerine hastalıkta, sağlıkta, üzüntü ve mutlulukta verdiği desteği duygu dolu sahnelerle izleyiciye ulaştıran reklam filminde Allianz Türkiye’nin hayatın her evresinde sigortalılarına sağladığı güven duygusuna vurgu yapılıyor. Allianz Türkiye, Cem Adrian ve Hande Mehan tarafından seslendirilen, söz ve müziği İlhan Şeşen’e ait “Sen Benim Şarkılarımsın” parçasının eşliğinde sigortalılarına, “Sen hep yanlarında ol diye, Allianz Seninle ve sevdiklerinle” diyor. 

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü Onur Kırcı; “Attıkları her adımda sigortalılarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu amacımızı da, bizleri toplum olarak benzersiz yapan ebeveyn-çocuk ilişkisinin zamansız ve karşılıksız olduğunu göstererek vurgulamak ve bu kültürümüzü yeni nesile de hatırlatacak şekilde duygulara dokunan kampanyamızla da desteklemek istedik” dedi.  Dijitalizasyon odaklı yeni nesil sigortacılığa öncülük eden Allianz Türkiye’nin yol haritasını, sigortalıların beklentilerinin belirlediğini belirten Kırcı, “Bizlere sağlığını, geleceklerini ve varlıklarını emanet eden sigortalılarımız, onları çok daha iyi tanımamızı ve özel hizmetlerle onların her an yanlarında olmamızı bekliyor. İşte biz de tam bu nedenle, iletişimimizde “Allianz Seninle” diyoruz. Yeni reklam filmimizde de sevdiklerinin “yanında olmanın” önemini anlatıyoruz. Biz de Allianz olarak tüm gücümüzü sigortalılarımıza en iyi şekilde hizmet vermek ve aynı hikayemizde olduğu gibi ihtiyaçları olduklarında yanlarında olmak için kullanıyoruz” diye konuştu.
yeni-reklam

Üç aylık bir hazırlık sürecinin ardından çekilen reklam filmi, TV ve dijital kanallarda yayında olacak.

SEN HEP YANLARINDA OL DİYE KAMPANYA KÜNYESİ

o   Kampanya Adı: Yaşam Döngüsü

o   Reklamveren: Allianz Türkiye

o   Reklamveren Yetkilisi: Onur Kırcı, Mehmet Nakkaşoğlu, Gözde Kersu

o   Reklam Ajansı: Concept

o   Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kerem Özkut

o   Kreatif Direktörler: Deniz Ergin, Umut Dizdar, Sedat Dündar

o   Yaratıcı Grup: Emre Günaydın, Berke Gülçiçek

o   Müşteri İlişkileri Direktörü: Barış Alemdar

o   Müşteri İlişkileri: Özlem Najdi, Gökçe Ünal Bozyel, Kübra Özdemir

o   Stratejik Planlama : Tuğay Güven, İpek Kardeşler

o   Dijital İletişim Direktörü:  Emrah Dalgıç

o   Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Canan Polat

o   Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

o   Prodüktör: Cüneyt Utkular, Melih Kokucu, Ender Sevim

o   Yönetmen: Serdar Dönmez

o   Görüntü Yönetmeni: Michel Dierickx

o   Müzik: Sen Benim Şarkılarımsın

o   Yorum: Cem Adrian & Hande Mehan

o   Söz- Beste: İlhan Şeşen (Median Müzik Edisyon)

o   Yapım: ADR Yapım

o   Telif Danışmanı: Pelikan Müzik Yayımcılık

o   Post Prodüksiyon: ABT

o   Medya Ajansı: Mindshare