Allianz Türkiye “Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu”nda eğitime destek için koştu

2 Mart 2020
Allianz Türkiye bu yıl 15. kez düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu’nda Akdeniz bölge çalışanları ve acentelerinden oluşan 52 kişilik ekibiyle koştu. Allianz ekibi yürüttükleri bireysel kampanyalarla çocukların eğitimine destek olmak amacıyla 59 bin TL bağış topladı.

Türkiye’de yeni nesil sigortacılığın öncüsü Allianz Türkiye, “Uluslararası Antalya Maratonu” Runatolia’da eğitim için koştu. Allianz Akdeniz bölge çalışanları ve acentelerinin yer aldığı Allianz Türkiye koşu ekibi, topladıkları bağışlarla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) destek verdi.

Türkiye genelinden ve dünyanın dört bir yanından her yıl artan katılımla gerçekleşen Runatolia Maratonu bu yıl 1 Mart 2020 tarihinde 15. kez düzenlendi. Allianz Türkiye maratonda, aralarında Allianz Akdeniz Bölge Müdürü Özcan Baştor’un da yer aldığı Akdeniz bölge çalışan ve acentelerinden oluşan 52 kişilik ekiple koştu. Allianz Türkiye koşu takımı ilk kez katıldıkları Runatolia bünyesinde İyilik Peşinde Koş sloganıyla gerçekleştirilen yardımseverlik koşusu kapsamında TEGV ve TEV yararına 59 bin TL’lik bağış topladı.

Koşunun ardından 2 hafta daha devam edecek kampanya ile Allianz Türkiye çalışanları ve acenteleri, toplanan bağış miktarını daha da artırmayı hedefliyor.