“Emin Adımlarla Güçlü Yarınlara” temasıyla düzenlenen toplantı için Allianz Sigorta ve Allianz Yaşam ve Emeklilik Sigorta Satış Ekipleri Bodrum’da bir araya geldi.

Sigorta sektörünün lider isimlerinden Allianz Türkiye’nin satış ekipleri, 2014 yılı toplantısı için 26-29 Eylül tarihleri arasında Rixos Premium Bodrum Oteli’nde buluştu. “Emin Adımlarla Güçlü Yarınlara” sloganından yola çıkarak kurgulanan toplantıya Allianz Sigorta ile Allianz Yaşam ve Emeklilik ekiplerinden yaklaşık 700 kişi katıldı.

İlk gün gerçekleşen toplantıda sektör hakkında değerlendirmelerde bulunan Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, şirketin özellikle Yapı Kredi Sigorta ile birleşmesinden sonraki dönemde yaşadığı gelişmelere değindi. Toplantıda ayrıca, 2014 yılında şirkete değer katan yenilikler ve 2015 yılı hedefleri paylaşıldı. 

Aynı gün gerçekleştirilen Allianz Yaşam ve Emeklilik toplantısında konuşan Genel Müdür Taylan Türkölmez, emeklilik sisteminin öneminden ve Türkiye’de emeklilik sistemine verilen değerden bahsetti. Toplantıda ayrıca, şirketin bölgeler arası BES dağılımı değerlendirmesi ve 2015 yılına ait beklentileri paylaşıldı. Sunumların ardından gerçekleştirilen törende başarılı çalışanlara ödülleri takdim edildi.

Toplantının ikinci gününe “Reyhan Elmasri ile Nefes Teknikleri” eğitimi ile başlayan ekipler daha sonra Karaoke, Tattoo ve Karikatür stantlarında keyifli vakit geçirme fırsatı yakaladı. Günün devamında gerçekleştirilen, takım çalışmasını güçlendirici oyunlarla hem eğlenen hem de yarışan ekipler akşam yemeğinin ardından DJ ile eğlenceli saatler geçirdi. 

Toplantının son gününde takım oyunlarına devam eden ekip ayrıca “Ayşegül Demirsoy ile Zumba” aktivitesiyle enerji topladı. Grup, akşam saatlerinde gerçekleştirilen gala partisinde sahne alan “Yol Project” grubunun şarkıları ile keyifli saatler geçirdi.