Allianz Türkiye, bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Felis Ödülleri’nde, “Allianz Seninle” televizyon reklam kampanyası, “Allianz Kapkaç Teminatlı Seyahat Sigortası” basın ilanı çalışması ve ”Allianz Motto Müzik” platformuyla 2’si Felis,  3’ü Başarı olmak üzere toplam 5 ödüle layık görüldü.

Sigorta sektörünün lideri ve güçlü finans kuruluşu Allianz Türkiye, pazarlama iletişiminin alt disiplinlerdeki yaratıcılık, kalite ve üretim tekniğini yukarıya taşımak hedefiyle MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri’nden 5 ödülle döndü. Brand Week İstanbul kapsamında 13'üncü kez gerçekleştirilen MediaCat Felis Ödülleri, 9 Kasım Cuma akşamı Zorlu PSM’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Organizasyonda “Allianz Seninle” televizyon reklam kampanyası “Film“ bölümünde “Finansal Hizmetler” kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görülürken, “Allianz Kapkaç Teminatlı Seyahat Sigortası” basın ilanı çalışmasına “Basın” bölümü “Finansal Hizmetler” kategorisinde Başarı ödülü verildi. 

Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal YouTube kanalı "Allianz Motto Müzik" ise “PR” bölümünde “İtibar Yönetimi” kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görülürken, “İçerik Üretimi” ile “Sosyal Medya ve Dijital Topluluk Yönetimi” kategorilerinde Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

“Film” bölümünde Felis Ödülü’nü getiren “Allianz Seninle” mottolu reklam kampanyası, Allianz Türkiye’nin hayatın her aşamasında müşterilerinin ve sevdiklerinin yanında olduğunu vurgularken,  “Allianz Kapkaç Teminatlı Seyahat Sigortası” basın ilanı çalışması kapkaça karşı teminat sunan seyahat sigortasının önemini konu alıyor. 1’i Felis 2’si Başarı olmak üzere toplam 3 ödül getiren Allianz Motto Müzik ise, Allianz Türkiye’nin toplumun yaşam kalitesini artırmak vizyonuyla hayata geçirdiği, YouTube’dan yayın yapan Turkiye'nin ilk müzik, muhabbet ve eğlence kanalı. Herkese açık, ücretsiz ve Türkçe içeriğiyle farklılaşan “Allianz Motto Müzik”, bir markanın YouTuber olarak faaliyet gösterdiği, YouTube’a özel içerik üreten ilk ve tek dijital platform olma özelliğine sahip.

 

Felis Ödülleri’nde Allianz Türkiye’ye şu ödüller verildi:

“Allianz Seninle” Reklam Kampanyası

·       Film Bölümü, Finansal Hizmetler Kategorisi, Felis Ödülü

“Allianz Kapkaç Teminatlı Seyahat Sigortası - Hasır Çanta - Fotoğraf Makinesi”

·        Basın Bölümü, Finansal Hizmetler Kategorisi, Başarı Ödülü

Türkiye’nin Dijital Eğlence Platformu “Allianz Motto Müzik”

·       PR Bölümü, İtibar Yönetimi Kategorisi, Felis Ödülü

·       PR Bölümü, Sosyal Medya ve Dijital Topluluk Yönetimi Kategorisi, Başarı Ödülü

·       PR Bölümü, İçerik Üretimi Kategorisi, Başarı Ödül