Allianz Tüm Oto Kasko Sigortası ile araçları koruma altına alırken, ürüne eklediği iki yeni paket ile teminat kapsamını daha da genişletiyor. Altın Koruma ve Gümüş Koruma Paketleri ile sigortalılar daha fazla güvenceye sahip oluyor.

Sigortalıların ihtiyaçları doğrultusunda Tüm Oto Kasko Sigortası'nı yenileyen Allianz, ek teminatlarla ürün kapsamını daha da genişletti. Allianz, Tüm Oto Kasko Sigortası ile araçlarda meydana gelebilecek çarpma, yanma, hırsızlık vb. bütün risklere karşı aracı koruma altına alırken, Altın ve Gümüş Ek Koruma Paketleri ile araç sahiplerine pek çok riske karşı daha fazla güvence sunuyor. 

Altın Koruma paketinde yüksek teminatlı Ferdi Kaza, Sigara Yanığı, Üst Sınıf İkame Araç, Kişisel Eşya, Yanlış Akaryakıt Dolumu, Gelir Kaybı Teminatı, Mahrumiyet Teminatı, Yangın İlk Ateş Teminatı ve Kasko Sağlık Sigortası ek teminatları bulunuyor. Gümüş Koruma paketinde ise Ferdi Kaza, Sigara Yanığı, Orta Sınıf İkame Araç, Kişisel Eşya, Yangın İlk Ateş Teminatı ve Kasko Sağlık Sigortası teminatları yer alıyor. 

Allianz Sigorta A.Ş. Genel Müdürü Arif Aytekin, "Araç sahiplerinin beklenmedik anda başlarına gelebilecek birçok risk bulunuyor. Allianz olarak sigortalılarımızı merkeze koyan hizmet anlayışımızla onların ihtiyaçlarına paralel ürünler geliştiriyor, kendilerini güvende hissedebilecekleri en iyi entegre sigortacılık çözümlerini sunuyoruz. Tüm Oto Kasko Sigortası'na da bu anlayışla ek koruma paketleri ilave ettik. Çarpma, hırsızlık, yanma gibi standart teminatların yanı sıra Ek Koruma Paketleri'yle farklı güvenceleri bir araya getiriyor, sigortalılarımızın hayatlarını kolaylaştırırken aynı zamanda acentelerimize de gelirlerini artırmaları için fırsat yaratıyoruz." diye bilgi verdi.