Allianz Türkiye, Allianz Seninle Haftası kapsamında topladığı dilekleri müşterileri için gerçekleştiren sürprizler hazırladı. Allianz çalışanları, ‘benimlemisin’ etiketiyle gelen 20 dileği gerçekleştirdi.

Müşterilerinin hayatlarının her evresinde yanında olma mottosuyla ‘Allianz Seninle’ diyen Allianz Türkiye, bu yıl ikincisi düzenlenen Allianz Seninle Haftası kapsamında insanların pozitif duygularını #AllianzSeninle mesajıyla bir araya getirdi. ‘Benimlemisin’ etiketi ile kullanıcıların eğlenceli dileklerde bulunmasını sağlayan dijital kurguyu hayata geçiren Allianz Türkiye, üç gün boyunca Twitter üzerinden toplam 233 dilek topladı. Twitter TT 20 listesine organik olarak girmeyi başaran proje kapsamında, ‘benimlemisin’ etiketini kullanarak ve Allianz Türkiye’den bahsederek dilenen dileklerden 20’si Allianz çalışanları tarafından gerçekleştirildi.

Havuçlu kek tarifi isteyen bir katılımcıya özel olarak hazırlanan kek öğle tatilinde götürülürken, askere gidecek bir kullanıcıya asker eğlencesi, Feridun Düzağaç ile tanışmak isteyen bir kullanıcıya ise Allianz Motto Müzik kanalında özel bir program düzenlendi. Sonbaharı sürekli hatırlamak isteyen bir kullanıcıya gerçek sonbahar yapraklarından hazırlanan tablo ulaştırılırken, Samsun Çarşamba Engelliler Basketbol Takımı’nın en heyecanlı taraftarları Allianz çalışanları oldu.

Allianz Tower üç seminere ev sahipliği yaptı

Projenin son ayağında Allianz Tower’da Allianz Seninle Haftası’na imza atan Allianz Türkiye, bu kapsamda günümüzde her yaştan insanın hayatına dokunacak merak edilen konular hakkında müşterilerini bilinçlendirmek için her biri kendi alanında profesyonel konuşmacılar ile üç farklı seminer düzenledi. İlk seminer “Nöro Öğrenci Koçluğu” başlığı altında, Profesyonel Öğrenci-Ebeveyn Koçu Selin Esin Aybar ile Yönetim & Gelişim Danışmanı ve Takım Koçu Arzu Sarıkayalar Sadaghiani liderliğinde gerçekleştirilirken, ikinci seminerde Doç. Dr. Betül Onay Doğan, dijitalleşen dünyanın en büyük sorunlarından olan “Siber Zorbalık” konusunu ele aldı. Holistik Yaşam Uzmanı ve Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar ise “Holistik Yaşam” konulu konuşmasıyla, Allianz Türkiye’nin genel merkezi Allianz Tower’da Allianz müşterileriyle buluştu.