Allianz Türkiye’nin acentelerinin üretim performanslarına göre biriktirdikleri puanlar karşılığında ödül kazandıran Allianz Lig platformunun en yüksek puana sahip ödülü olan otomobilin sahibi Tanyıldızı Sigorta Acenteliği oldu

Allianz Türkiye’nin acenteleriyle işbirliğine farklı bir motivasyon katmak üzere hayata geçirdiği “Allianz Lig”de en yüksek puana sahip otomobil ödülünü Tanyıldızı Sigorta Acenteliği kazandı. 2016 model Volkswagen Polo 1.4 Comfortline ödülünü acentenin sahibi Ünal Tanyıldızı teslim aldı. Teslim törenine, Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, Allianz Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, Tanyıldızı Sigorta Acenteliği’nin bağlı bulunduğu İstanbul Anadolu Doğu Bölgesi Satış Müdürü Baran Yaşarakıncı ve Satış Yöneticisi Göker Kurtuldu katıldı. 

2012 yılından bu yana sürdürülen Allianz Lig organizasyonunda, acenteler her ay değişen kampanyalar kapsamında yaptıkları üretim doğrultusunda puan kazanıyor ve biriktirebiliyor. Biriktirilen “Allianz Para”lar, acentelerin Allianz Lig platformu üzerinden puanlarına denk gelen ödüllerin sahibi olabiliyorlar.

Aytekin: Acentelerimizle birlikte kazanacak, birlikte büyüyeceğiz

Allianz Türkiye’nin sektör liderliğini sürdürmesinde acentelerin önemli payı olduğunu söyleyen Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin, “Acentelerimiz arasında büyük ilgi gören bu uygulamamızı devam ettirerek onları birbirinden güzel ödüllerin sahibi yapacağız. Allianz Lig’de kazanmanın sonu yok. Birlikte büyümeye ve birlikte kazanmaya devam edeceğiz” dedi.