Allianz Türkiye acentelerinin üretim performansına göre biriktirdiği puanlar, bu kez Gaziantep’te bulunan Ahmet Beyaz Sigorta Acenteliğine ödül getirdi. Ahmet Beyaz Sigorta, Allianz Lig’in en yüksek puanlarından birini toplayarak Honda marka otomobilin sahibi oldu.

Allianz Türkiye’nin acenteleriyle işbirliğine farklı bir motivasyon katmak üzere hayata geçirdiği Allianz Lig’de, Ahmet Beyaz Sigorta Acenteliği, en yüksek puana sahip acentelerden biri olarak otomobil ödülünü kazandı. 2016 model Honda Civic Elegance ödülünü acentenin sahibi Ahmet Beyaz teslim aldı. Gaziantep’te gerçekleşen teslim törenine Allianz Sigorta Satış ve Dağıtım Kanalları Grup Müdürü Fatih Aygün ve  Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Erdal Ayyıldız da katıldı.

2012 yılından bu yana sürdürülen Allianz Lig organizasyonunda, acenteler her ay değişen kampanyalar kapsamında yaptıkları üretim doğrultusunda puan kazanıyor ve biriktirebiliyor. Biriktirilen “Allianz Para”lar ile acenteler,  Allianz Lig platformu üzerinden puanlarına denk gelen ödüllerin sahibi oluyor.

Aytekin: Acentelerimizle birlikte kazanacak, birlikte büyüyeceğiz

Allianz Sigorta’nın sektör liderliğini sürdürmesinde acentelerin önemli payı olduğunu vurgulayan Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin konuyla ilgili olarak “Allianz Lig uygulamamız başladığı günden bu yana acentelerimiz arasında büyük ilgi görüyor. Acentelerimizin biriktirdikleri puanlar karşılığında birbirinden çeşitli ödüller kazanmaları acentelerimizi olduğu kadar yönetim olarak bizi de çok mutlu ediyor. Acentelerimizin kazanmalarına olanak sağlayacak uygulamalarımızı sürdürecek, birlikte büyümeye devam edeceğiz” dedi.