Allianz, acentelerine yönelik kampanyalarına devam ediyor.  Acentelerin motivasyonlarını artırmak amacıyla ocak ayında hayata geçirilen AllianzPuan uygulamasının ilk hediyeleri acentelere teslim edilmeye başladı.

Allianz sigortalıları ile arasındaki en önemli bağlardan biri olan acentelerinin memnuniyeti amacıyla farklı kampanya ve hediye uygulamalarına devam ediyor. AllianzPuan uygulaması da acenteler ile Allianz arasındaki yüksek bağlılığı pekiştirmeyi sürdürüyor.

AllianzPuan, acenteler ile işbirliğini daha da güçlendiriyor ve uzun vadede ortak kazanımları ödüllendiriyor. AllianzPuan uygulamasında, Allianz acenteleri yaptıkları çalışmalar ve sürpriz kampanyalar ile puan kazanıyor. Bu puanlar pek çok farklı ödül alternatifinin bulunduğu AllianzPuan Kataloğu'ndan sipariş verilerek kullanılabiliyor.

Acenteler, satışlar dışında da pek çok çalışma ile AllianzPuan kazanabiliyor. Allianz acenteleri böylelikle daha fazla kazanç elde etme imkanı da buluyor. AllianzPuan Kataloğu'nda kahve makinesinden i-phone'a kadar 100'den fazla farklı hediye seçeneği bulunuyor.

Ocak ayında hayata geçirilen sistem ile AllianzPuan'larını biriktiren acenteler, hediyelerinin siparişlerini vermeye başladı.