2 Aylık TOD Süper Lig Taraftar Paketi Kampanyası
 

01.09.2023-31.10.2023 tarihleri arasında Allianz'dan Yeni iş olarak Ayakta Tedavi modülünü içeren Modüler Sağlık Sigorta poliçesi alacak Sigorta Ettirenlere 2 Ay boyunca Taraftarı olunan Süper Lig takımının canlı maç yayınlarını izleme hakkını veren 2 aylık TOD Süper Lig Taraftar paketi hediye!
 1. Kampanya 01.09.2023-31.10.2023 tarihleri arasında Yeni iş olarak alınan Modüler Sağlık Sigortası poliçelerinde geçerlidir. (Belirtilen tarih aralığında yenilenen poliçeler, kampanyaya dahil değildir).
 2. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Modüler Sağlık Sigortası satın alırken hem Yatarak Tedavi hem de Ayakta Tedavi modüllerini poliçeye eklemeleri gerekmektedir.
 3. Kampanya kapsamında poliçe başına tek bir kod verilecek olup sadece sigorta ettirenler bu kampanyadan yararlanabilecektir.
 4. Kampanyada poliçe başlangıç tarihi yukarıda belirtilen tarih aralığında olan poliçeler esas alınacaktır. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan satışlarda geçerli olacaktır.
 5. Belirtilen koşulları sağlayan sigorta ettirenlere, kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kod ile 2 aylık TOD Süper Lig Taraftar paketi (Web + Cep + Tablet ) hediye olarak verilecektir.
 6. Kampanya kodları, Süper Lig sezonu içerisinde oynanacak Taraftarı olunan Süper Lig takımının maç yayınlarını izleme hakkını kapsamaktadır.
 7. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden verilen kodu aktif hale getirmek için todtv.com.tr sayfası ziyaret edilmeli ve sayfanın en altında yer alan ''KUPON KODU'' alanına ya da https://www.todtv.com.tr/kupon-kodu linki tıklanarak ilgili alana alınan kod girilerek ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.
 8. Kampanya şifresi aktive edildiği anda, satın alınan paket aktif olacak ve şifrenin aktif edildiği tarihten itibaren 2 Ay boyunca Süper Lig sezonu, Taraftarı olunan Süper Lig takımının canlı maç yayınları izlenebilecektir.
 9. Kampanya kapsamında (Web + Cep + Tablet ) 2 Aylık Taraftar Paketi’nin aktive edilmesi durumunda, ilgili içerikler www.todtv.com.tr ve TOD mobil uygulamalarında izlenebilecektir. Smart TV'den izleme imkanı olmayacaktır.
 10. Paket kapsamındaki içeriklere TOD’a ait todtv.com.tr sayfasından üyelik bilgileri ile ulaşılabilecektir. Söz konusu kodlar, yurt içi TOD servisi için geçerlidir.
 11. Kodlar tek kullanımlık olup nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve başkasına devredilemez.
 12. Kodların kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, https://chat.digiturk.com.tr/bc/chat/Login Canlı  Müşteri Hizmetleri'nden yardım alınabilecektir.
 13. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 14. Allianz sigorta ettirenlerine özel bu kampanya, TODTV’ye ait diğer kampanyalarla ve indirim kodlarıyla birleştirilemez.
 15. Kampanya kapsamındaki kodlar sınırlı sayıda olup her sigorta ettiren kampanyadan sadece 1 (bir) kez faydalanabilir.
 16. Kampanya kapsamında Allianz’ım üzerinden kodlara ve kampanya detaylarına en son 10.11.2023 tarihine kadar erişilebilecektir.
 17. Kampanya kapsamında alınan kodlar 31.12.2023 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 18. Allianz, Modüler sağlık sigorta poliçesinin herhangi bir nedenle sona ermesi durumunda, kodları iptal etme hakkına sahiptir.
 19. Allianz ve TODTV dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 20. Kampanya kapsamındaki kodların kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 21.