Allianz Sigorta olarak müşterilerimizin hayat boyu yanlarında olma stratejimize uygun şekilde bir süredir üzerinde çalıştığımız “Davet et, kazan!” programını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu uygulama ile Allianz’da sağlık sigortası ürünü olan müşterilerimiz, Allianz'a getirdikleri her bir yeni müşteri için 500TL değerinde sağlıklı puan kazanıyor.

Allianz’ım mobil uygulaması ana sayfasında yer alan, Sağlığım menüsünde “Davet et kazan” alanına tıklayarak, size özel davet linkini oluşturabilir, dilediğiniz mecradan paylaşarak sevdiklerinizi ve yakınlarınızı davet edebilirsiniz.

Bu aşamalardan sonra davet ettiğiniz kişi, paylaşılan bağlantıyı açarak web sitemiz üzerinden Tamamlayıcı Sağlık teklifi alabilir ve poliçenin onaylanmasının ardından süreci tamamlayabilir.

Siz de hemen davet linkininizi oluşturmak için Allianz’ım uygulamasını indirin

 1. Puan kazanılması için davet eden mevcut sigortalımız ile poliçedeki sigorta ettiren ve sigortalılar aynı kişi olmamalıdır.
 2. Poliçedeki sigorta ettirene ve sigortalılara ait son 1 ay içerisinde alınmış teklif olmamalıdır.
 3. Poliçedeki sigorta ettirene ve sigortalılara ait aktif sağlık poliçesi bulunmamalıdır.
 4. Davet eden sigortalımız satış ekiplerinden veya acente sahibi/çalışanı olmamalıdır.
 5. Poliçede bireysel grup indirimi veya affinity indirimlerinin uygulanmamış olması gerekmektedir.
 6. Yeni sigortalı adayına birden fazla mevcut sigortalımız davet bağlantısı göndermiş ise ilk daveti ileten sigortalımıza puan yüklemesi yapılacaktır.
 7. Allianz’dan Dask ve Trafik hariç aktif poliçesi bulunan sigortalı adayları, acente tarafından destek almak istemeleri halinde kendi acentelerine yönlendirilir. Sağlık yetkisi olmayan bir acente seçilmesi durumunda farklı bir acenteye atanır.
 8. Aktif poliçesi bulunmayan sigortalı adayları, acente tarafından destek almak istemeleri halinde referans olan mevcut sigortalımızın, en güncel sağlık poliçesinin olduğu acentesine yönlendirilir.
 9. Olası diğer durumlarda veya teknik bir sorunla karşılaşılması halinde, süreç kesilmez, referans mevcut havuza iletilir. Sigortalı adayının destek talebi olmadığı durumlarda poliçeyi online olarak satın alabilir.
 10. Sağlıklı puan yüklemeleri davet etme tarihinden itibaren 60 gün içerisinde, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası üretimi gerçekleşirse davet eden sigortalımıza yüklenecektir.
 11. Kriterleri sağlayan her bir yeni sigortalı başına 500 TL puan yüklenecektir.
 12. Sağlıklı puan yüklemesine hak kazanan sigortalımıza ait puanlar Allianz Sağlık Cüzdanı’ na poliçedeki her bir sigortalı için yüklenecektir.
 13. Sigortalılarımız mobil uygulamadan kazandığı puanları “Davet et kazan puanı” açıklaması ile görüntüleyebileceklerdir.
 14. ”Davet Et Kazan”” sistemi aracılığı ile puan yüklenmiş bir poliçeye daha sonra kişi yeni kişi eklenirse, yeni sigortalı için puan yüklemesi yapılmayacaktır.
 15. Puan kazanılan poliçenin daha sonra iptal edilmesi durumunda yüklenen puan gün esaslı olarak geri alınacaktır.
 16. Davet Et Kazan linki sadece Allianz’ım mobil uygulamamız üzerinden kullanılabilmektedir.
 17. Davet Et Kazan programı sadece Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününde geçerlidir.