Yuvam Dünya Derneği ile İklim Kriziyle Mücadeleye Destek

Evini nasıl koruyorsa dünyayı da öyle korumalı insan dedik, Yuvam Dünya Derneği ile bir araya geldik. Allianz Yuvam Sigortası sahipleri adına bağış yaparak, iklim kriziyle mücadeleye destek oluyoruz.

Yuvam Dünya Derneği, iklim kriziyle mücadelede neslimizin hikayesini değiştirmek için yola çıkan ve toplumun her kesiminde dönüşümü amaçlayan bir dernek. Krizlerle baş etme becerimizi artırıp, yuvamızı iklim krizinin etkilerine karşı güçlendirmek için faaliyetlerini sürdürüyor.

Biz de iklim kriziyle mücadeleye destek olmak için evini nasıl koruyorsa dünyayı da öyle korumalı insan dedik ve tüm Allianz Yuvam Sigortası sahipleri adına Yuvam Dünya Derneği’ne bağışta bulunduk.

Eğer sen de hem iklim krizine karşı dünyamızı hem de birçok farklı riske karşı evini korumak istiyorsan Allianz Yuvam Sigortası tam sana göre. Yangından hırsızlığa, depremden tesisat arızası veya cam kırılmasına kadar birçok riske karşı evini güvence altına almak istersen tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurmak.

Senin de Konut Sigortan Allianz’dan olsun, Dünya hep yuvamız olsun.

*Form üzerinden yalnızca yeni sözleşme başvuru talepleri değerlendirilmektedir. Mevcut sözleşmenize ait işlemler bu form üzerinden yapılamamaktadır.