Semtpati Kampanyası

Yol arkadaşını SemtPati'den sahiplen, Sevimli Dostum Sigortası bir yıllığına bizden olsun.

Allianz olarak sadece evcil dostlarımızı değil, sokaklardaki hayvan dostlarımızı da önemsiyoruz.

Semtpati ile yapılan  işbirliği ile 2024 yılı boyunca Semtpati uygulaması veya internet sitesini kullanarak sahiplenilen ilk 100 köpek için, sahiplenmeyi yapan kişiye teşekkür etmek amacıyla Sevimli Dostum Mini Paketi hediye edeceğiz.

Sempati Kampanyası
  1. Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  2. Kampanya, Semtpati ile yapılan işbirliği ile Semtpati uygulaması veya internet sitesini kullanarak sahiplenilen ilk 100 köpek* için geçerlidir.
  3. Bir köpek sahiplenildikten 10 iş günü sonrasında Semtpati köpeğin durumunu kontrol ederek poliçe tanzim işlemleri için, sahiplenen kişiye sigorta başvuru formunu gönderir.
  4. Hayvan sahibi, Semtpati tarafından başvuru formu kendisine iletildikten sonraki 15 gün içerisinde başvuru formu ve köpeğe ait fotoğrafı sevimlidostumbasvuru@allianz.com.tr e-posta adresine iletmekle sorumludur. Gelen evraklar Allianz tarafından işleme alınacak uygunluğu kontrol edildikten sonra Sevimli Dostum Sigortası - Mini Paket poliçesi üretilecektir.
  5. Hediye ürün Sevimli Dostum Sigortası Mini Paketi olup hediyenin farklı bir paket ile değiştirilmesi veya farklı bir pakette indirim şeklinde kullanılması mümkün değildir.
  6. Sahibi tarafından başvuru evrakları gönderilmeyen ve Semtpati tarafından sahiplenildiği teyit edilmeyen köpekler için sigorta poliçesi üretilemez.
  7. Kampanya süresi içerisinde Semtpati aracılığıyla 6 aydan küçük bir köpek sahiplenen kişiler, sahiplenilen köpek 6 aylık olduktan sonra kampanyadan faydalanmak için Semtpati’ye başvurulabilir. Başvurunun geçerli olması için sahiplenilen hayvan 6 aylık olduktan sonra en geç 15 gün içerisinde Semtpati’ye başvurulması gerekmektedir. Semtpati, başvurulan tarih itibariyle kampanya kotasının dolup dolmadığıyla ilgili kontrolleri yapar ve başvuru sahibine bilgi verir. Başvuru kampanya dahilinde ise Semtpati tarafından işlemler başlatılır.
  8. Şirket, üniversite, vakıf vb. gibi tüzel kişiler tarafından yapılan sahiplenmeler kampanya kapsamı dışındır. 
  9. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 14. maddesinin (l) bendi ve bağlı mevzuat kapsamında bakanlıkça sahiplenmesi ve sahiplendirilmesi yasaklanmış olan türler, ve 6 aylıktan küçük, 10 yaşından büyük hayvanlar kampanya kapsamı dışındadır.