Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Sevgili Allianz'lılar Kampanyası

Sevgili Allianz’lılar Kampanyası kapsamında 1 Şubat - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Allianz’dan ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası alacak müşterilerimizi Viabonte, New Essentials, Altınbaş ve Puma’dan çeşitli oranlarda indirim fırsatları bekliyor. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortasıyla birlikte 4 ayrı firmadan 4 ayrı indirim fırsatını yakalayabilirsiniz. Ürün başvurusu yapmak veya teklif almak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım. 


 1. Kampanya 01.02.2021-28.02.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş. ‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında ilk defa Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
 3. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanyadan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodlar ile ilgili indirimlerden faydalanılabilecektir. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 5. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (4 firma için toplamda 4 indirim hakkı).
 6. Allianz müşterilerine özel bu kampanyalar  firmaların sunduğu diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 7. Kampanya kapsamında; https://www.viabonte.com/   adresinde tüm ürünlerde yapılan alışverişlerde geçerli tek seferlik %15 indirim, https://www.altinbas.com/ adresinde Altın ürünlerde %10, Pırlanta ürünlerde %15 ve 22 Ayar Altın Takı Ürünlerde %4 geçerli tek seferlik indirim (Kampanya İndirimli-Kampanyalı ürünlerde ve külçe altınlarda geçerli değildir.), sadece https://www.newessentials.com.tr/   adresinde tüm ürünlerde 200 TL üzeri alışverişlerde geçerli tek seferlik 40 TL indirim , https://tr.puma.com/  adresinde indirimsiz ürünlerde yapılan alışverişlerde %15 indirim (Mağazalar kampanyaya dahil değildir) uygulanacaktır.
 8. Yukarıda bahsi geçen firmalar kendileriyle ilgili kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler https://www.newessentials.com.tr/  ve https://www.altinbas.com/ için 31 Mart 2021 tarihine kadar https://www.viabonte.com/   ve https://tr.puma.com/  için ise 15 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 10. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 11. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.