Allianz BES'İM Yaz Kampanyası

Allianz BES’ İM’ den YAZ Kampanyası!

Büyük yaz çekilişimiz başlıyor 😊

06 Haziran 2024 – 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında Allianz’ım Mobil, Yapı Kredi Mobil uygulaması veya Allianz Hediye BES ve Yapı Kredi Sevdiklerine BES üzerinden aşağıdaki koşulları sağlayan kişiler;

 • Minimum her 1.000 TL’lik ek katkı payına bir çekiliş hakkı,

Allianz’ım Mobil ve Yapı Kredi Mobil üzerinden yapılan;

 • Minimum her 1.000’er TL’lik katkı payı artışı için 2 adet çekiliş hakkı almaya hak kazanacaktır.

Bu özel kampanyada, sizi unutulmaz hediyelerle buluşturuyoruz. İşte kazanabileceğiz harika ödüllerimiz 😊

Daha fazlasını görmek için kaydırın

Ödüller Adet
Apple iPhone 15 Pro 256 GB 2
Apple iPhone 14 Pro 128 GB
2
Apple iPhone 13 Pro 128 GB
6
Apple iPad 9.Nesil 64 GB 10
Apple Homepod Mini 20
Apple Airpods ve Şarj Kutusu (2.Nesil) 15

Bireysel Emeklilik Sistemi'ne Allianz BES ile katılmak için Allianz.com.tr, Allianz’ım Mobil Uygulaması, Allianz acenteleri ile Yapı Kredi ve HSBC şubelerini ziyaret edebilirsiniz. 

Hemen satın almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

*Form üzerinden yalnızca yeni sözleşme başvuru talepleri değerlendirilmektedir. Mevcut sözleşmenize ait işlemler bu form üzerinden yapılamamaktadır.
Size en yakın acenteyi bulmak için tıklayınız.
 • Kampanyaya katılabilmek için belirtilen kampanya tarihleri arasında Allianz’ım mobil uygulama üzerinden müşterilerimizin tüm sözleşme/poliçeleri için e-posta ve cep telefonu doğrulama işlemini tamamlaması gerekmektedir.
 • Kampanya tarihleri arasında veya kampanya öncesinde Mobil uygulama üzerinden E-posta ve cep telefonu doğrulama işlemi yapan müşterilerimizin kampanya hesaplama dönemi olan 10.10.2024 tarihine kadar iletişim bilgilerinin güncel olması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayacak müşterilerimizin kampanya tarihleri arasında veya kampanya öncesinde Allianz’ım Mobil uygulama üzerinden doğrulama adımından E-posta ve cep telefonu doğrulama işlemini yapması ön koşulu beklenmeyecektir. Sadece aşağıda kampanya genel şartları başlığı altında belirtilen kampanya koşullarını gerçekleştirmiş olması yeterli olacaktır. 
 • Kampanyalar Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 04.06.2024 tarihli ve E-58259698-255.01.02-57268 sayılı izni ile, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 04.06.2024 tarihli E-58259698-255.01.02-57275 sayılı izinleri ile düzenlenmektedir.
 • Mevcut veya yeni başlayacak bireysel ve gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanya kapsamındadır. Tüzel kişiler kampanyaya katılamaz. (18 yaş altı sözleşmelerde katılımcı adına katkı pay ödeyen kampanya kapsamındadır.)
 • Kampanya tarihleri arasında Allianz’ım Mobil, Yapı Kredi Mobil uygulaması veya Allianz Hediye BES ve Yapı Kredi Sevdiklerine BES üzerinden yapılan; minimum 1.000 TL ek katkı payını kampanya tarihleri arasında ilgili sözleşmeye yatırılmış olması veya min.1.000 TL katkı payı artışını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Belirtilen uygulamalar dışında yapılan işlemler kampanya kapsamında dahil edilmeyecektir.
 • YKB Mobil’den sadece YKB partajlı olan sözleşmelere ait ek katkı yatırılabilecek ya da katkı payı artışı yapılabilecektir.
 • Çekiliş hakkı sınırlaması yoktur, minimum her 1.000 TL ek katkı payı yatıranlara 1 çekiliş hakkı, minimum her 1.000’er TL’lik katkı payı artışına ise iki çekiliş hakkı verilecektir. Aynı katılımcı için birden fazla emeklilik sözleşmesi için ek katkı payı veya başlangıç fonu yatırılması durumunda çekiliş hakkı yatırılan toplam tutar üzerinden değerlendirilecek ve yatırılan her 1.000 TL (minimum) ek katkı payı için bir çekiliş hakkı verilecektir. Bu kural katkı payı artışı içinde geçerlidir.
 • Katkı payı artışı yaparak (min.1000 TL olması koşulu ile) çekiliş hakkı kazanacak müşterilerin kampanya hesaplama dönemine kadar herhangi bir BES sözleşmesinden katkı payı rakamı düşürme işlemi yapmaması gerekmektedir.
 • Katkı Payı artışı yaparak çekiliş hakkı kazanan müşterinin kampanya ödül hesaplama dönemine kadar en az bir vadesinin güncel katkı payına göre ödenmesi koşulu aranacaktır.
 • Başlangıç fonu olan planlar da kampanya kapsamındadır. Başlangıç fonu ödemeleri sadece YKB Mobilden yapılabilmektedir.
 • Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ile Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş müşterileri için çekiliş ayrı ayrı yapılacaktır. Müşterinin her iki şirkette yer alan sözleşmeleri üzerinden kampanyaya katılım göstermeleri durumunda çekilişe ayrı ayrı katılabilecektir.
 • Çekiliş sonucunda Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş müşterileri için;1 kişi Iphone 15 Pro 256 GB (birim değeri:79.999 TL),1 kişi Iphone 14 128 GB (birim değeri:51.499 TL),5 kişi Iphone 13 128 GB (birim değeri:42.999 TL),8 kişi Apple Ipad 9. Nesil 64 GB(birim değeri:15.999 TL), 12 kişi AirPods ve şarj kutusu (2. Nesil)(birim değeri:5.249 TL),16 kişi Apple HomePod Mini (birim değeri:3.999 TL),Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş müşterileri için ise; 1 kişi Iphone 15 Pro 256 GB (birim değeri:79.999 TL),1 kişi Iphone 14 128 GB (birim değeri:51.499 TL),1 kişi Iphone 13 128 GB (birim değeri:42.999 TL),2 kişi Apple Ipad 9. Nesil 64 GB(birim değeri:15.999 TL), 3 kişi AirPods ve şarj kutusu (2. Nesil)(birim değeri:5.249 TL),4 kişi Apple HomePod Mini (birim değeri:3.999 TL) ikramiye kazanacaktır.
 • Her katılımcı kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilir. Ödüllendirme TCKN bazında yapılacaktır.
 • Kampanyadan sadece sözleşmenin katılımcısı çekilişte ikramiye kazanacaktır. Katkı yapanı farklı kişi olan sözleşmede de sadece sözleşmenin katılımcısı ikramiye kazanacaktır. (18 yaş altı sözleşmelerde katılımcı adına katkı pay ödeyen kampanya kapsamındadır.)
 • Çekiliş kampanyası için 10.10.2024 tarihine kadar (bu tarih dahildir) bekleme süresi uygulanacaktır. 10.10.2024 tarihi itibarıyla; sözleşmelerin aktif ve yürürlükte olmayan, herhangi bir sebeple sona eren, başka bir şirkete aktarılan, ayrılma veya cayma hakkı kullanılan bireysel emeklilik sözleşmelerinin katılımcıları ile katılımcı ad ve hesabına ödeyenleri çekilişe dâhil edilmeyecektir.
 • Provizyonun veya tahsilatın iptal olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. de bulunan mevcut sözleşme veya sözleşmelerinden, 06 Haziran ve sonrasında çıkış ya da cayma işlemi gerçekleştirmemelidir. Aksi durumda çekilişe katılamayacaktır. Bu kural ödül hesaplama dönemi olan 10.10.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Katılımcıların diğer emeklilik şirketlerinden transfer/aktarım aracılığı ile gelen sözleşmeleri kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.
 • Çekiliş işlemi 17.10.2024 tarihinde yapılacaktır. Talihliler, 17.10.2024 tarihinde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
 • Ödüle konu olan hediye ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.
 • Ödüllerin sağlandığı firma/firmalar iş birliğinin sona ermesi veya kampanya ödüllerinin kapsamında değişiklik yapılmasını gerektirir herhangi bir başka durum karşısında (kampanya başlangıcı veya sırasında); Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş mücbir sebepler halinde, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün yazılı onayı ile kampanyanın iptal edilmesi, sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar.
 • U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş çalışanları milli piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.18 yaş altı planlar için 18 yaş altından küçükler çekilişe katılamayacak, ancak bu sözleşmelerde katılımcı adına katkı payı ödeyen kişiler çekilişe katılabilecektir.
 • Kazanan talihliler 23.10.2024 tarihli Posta Gazetesinde duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş., Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ve U2 Tanıtım sorumlu değildir.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 7.11.2024, yedek talihliler 22.11.2024 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.