Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz Ailesi olarak sporu ve sporcuyu destekliyoruz

Allianz ailesi olarak, sporu ve sporcuyu desteklemek için, 1 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında Allianz’dan aşağıda belirtilen ürünleri satın alacak lisanslı sporcu müşterilerimiz ve anne-babalarına özel kampanyalardan yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Lisanslı sporcularımız ve anne-babaları, 1 Eylül-31 Aralık tarihleri arasında, Allianz’dan satın alacağı Kasko ve Yuvam ürünlerinde %10 oranında indirimden faydalanabilirler.

 1. Kampanaya 1 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında satın alınacak Kasko ve Yuvam ürünlerinde geçerlidir.
 2. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
 3. Kampanya kapsamında sigorta ettiren üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
 4. Kampanya, belirtilen tarihlerde kampanya kapsamındaki ürünleri ilk defa satın alacak lisanslı sporcularımız için geçerlidir.
 5. Sporcu lisansını beyan eden müşterilerimiz veya anne-babaları, Kasko ve Yuvam ürünlerinde %10 oranında indirimden faydalanabileceklerdir.
 6. Kampanya kapsamında Kasko ürününde uygulanacak indirim; araç yaşı 5 ya da daha küçük olan, araç bedeli 750.000TL veya altında olan otomobil ve hususi kamyonetlerde geçerlidir.
 7. Kampanya kapsamına dahil olan ürünlerin teminat yapısı ve şartlarında herhangi bir farklılık olmayacaktır.
 8. Kampanya kişinin kendisine özeldir. Aktarılamaz, başka kişilerle paylaşılamaz.
 9. Kampanya kapsamındaki indirim oranları başka kampanyalarla/affinity indirimleriyle birleştirilemez.
 10. Allianz, dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 11. Kampanya kapsamında Kasko ve Yuvam ürünü satın alan lisanslı sporculara Puma’dan online alışverişlerde geçerli %15 indirim kodu verilecektir. Puma indirim kodları 31 Aralık tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya kodları https://tr.puma.com/ sitesi üzerinden online alışverişlerde kullanılabilir, mağazadan yapılacak fiziki alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için sepet sayfasındaki “İndirim Kodu’’ alanına kupon kodunun girilmesi gerekmektedir.  Puma Spor Giyim San. ve Tic. A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 12. Kampanya kapsamındaki Puma indirim kodu kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında, müşteriye satın alınan ürünün indirimli fiyatı üzerinden iade yapılacaktır.
 13. Kampanya kapsamındaki Puma indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.