2023 Yılı Ek Katkı Payı Müşteri Çekiliş Kampanyası
 

 •  
 • Çekiliş kampanyamızın sonuçlarına 03.11.2023 gününe ait BirGün gazetesinden ulaşabilirsiniz. Ödüllerini teslim alabilmek için asil talihlilerin en geç 18.11.2023 tarihine kadar istenilen belgeler ile aşağıda belirtilen adrese başvurması gerekmektedir.

Sorularınız için !

Faks                : 0212 356 74 25 – 0212 356 75 69

Adres              : Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No:16/1 İstanbloom Residence Kat:8 Şişli/ İstanbul

Mail                 : cekilis@hedefdirect.com

 

 • Milli Piyango İdaresince belirtilmiş kurallar gereği düzenlenmiş promosyon da 18 yaşından küçükler katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri teslim edilemeyecektir. ÖTV ve KDV hariç, diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. 

31 Temmuz - 30 Eylül tarihleri arasında mevcut ya da yeni müşteri ayrımı yapılmaksızın  Allianz’ım Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Hediye BES aracılığı ile tek seferde  minimum 5.000 TL  yatıran müşterilerimiz  bir çekiliş hakkına sahip olacaktır.

Çekiliş kapsamında verilecek ödüller aşağıdaki gibidir;

 1. Bireysel ve gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmeleri kampanya kapsamındadır. Tüzel kişiler kampanyaya katılamaz. (18 yaş altı sözleşmeler de kampanyaya dahil edilecektir.)
 2. Kampanyaya yatırılacak olan ek katkı payı tutarlarının Allianz’ım Mobil, Yapı Kredi Mobil (YKB Mobil’den sadece YKB partajı olan sözleşmelere ait ek katkı tutarı yatırılabilecektir.) ve Hediye BES aracılığı ile yatırılmış olması gerekmektedir.
 3. Çekiliş hakkı sınırlaması yoktur, her 5.000 TL ek katkı payı yatıranlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Aynı kişi tarafından birden fazla emeklilik sözleşmesi için ek katkı payı veya başlangıç fonu yatırılması durumunda çekiliş hakkı yatırılan toplam tutar üzerinden değerlendirilecek ve toplam içerisindeki her 5.000 TL için bir çekiliş hakkı verilecektir.
 4. Başlangıç fonu olan planlar da kampanya kapsamındadır. Başlangıç fonu ödemeleri sadece YKB Mobilden yapılabilmektedir.
 5. Her katılımcı kampanyadan sadece 1 (bir) defa ödül almaya hak kazanabilir.
 6. Kampanyadan sadece sözleşmenin katılımcısı çekilişte ikramiye kazanacaktır. Katkı yapanı farklı kişi olan sözleşmede de sadece sözleşmenin katılımcısı ikramiye kazanacaktır.
 7. Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik de bulunan mevcut sözleşme veya sözleşmelerinden, 31 Temmuz ve sonrasında çıkış ya da cayma işlemi gerçekleştirmemelidir. Aksi durumda çekilişe katılamayacaktır. Bu kural çekiliş/ödüllendirme yapılacak tarihe kadar geçerlidir. Ödül hesaplama döneminde ilgili sözleşmelerin yürürlükte olması gerekmektedir.
 8. Katılımcıların diğer emeklilik şirketlerinden transfer/aktarım aracılığı ile gelen sözleşmeleri kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.
 9. Çekiliş işlemi 31.10.2023 tarihinde yapılacaktır. Talihliler, 31.10.2023 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
 10. Allianz Hayat Emeklilik A.Ş ve Allianz Yaşam Emeklilik A.Ş katılımcıları arasında çekiliş ayrı ayrı yapılıyor olacaktır.
 11. Ödüle konu olan hediye ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler katılımcılar tarafından ödenir.
 12. Ödüllerin sağlandığı firma/firmalar iş birliğinin sona ermesi veya kampanya ödüllerinin kapsamında değişiklik yapılmasını gerektirir herhangi bir başka durum karşısında (kampanya başlangıcı veya sırasında); Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik dilediğinde kampanyanın iptal edilmesi, sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar.
 13. Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Allianz çalışanları çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.18 yaş altı planlar için 18 yaş altından küçükler çekilişe katılamayacak, ancak bu sözleşmelerde katılımcı adına katkı payı ödeyen kişiler çekilişe katılabilecektir.
 14. Kazanan talihliler 03.11.2023 tarihli BirGün Gazetesi’nde duyurulacaktır.