Bireysel emekliliğe dahil olan 18 yaşından küçüklere, Sağlık sigortasında %10 indirim! 

Şimdi 18 yaşından küçükler Allianz’la bireysel emekliliğe dahil olarak, geleceklerine yatırım yapıyor. Aynı zamanda 1 Temmuz 2021 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Özel Sağık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda % 10 indirime hak kazanıyor !

Artık hayattaki en değerli varlığınız, çocuklarınız için kendi adlarına Bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırabilirsiniz. Böylece onların da ek %30 devlet katkısı avantajından yararlanmasını sağlayabilir, geleceklerini güvence altına alabilirsiniz. Üstelik 1 Temmuz 2021 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Özel Sağık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda % 10 indirim fırsatıyla...

Sağlık sigortasında %10 indirim
  1. Kampanya Allianz Yaşam Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat Emeklilik A.Ş.’den satın alınan ve sözleşme kuruluş tarihi 01.07.2021 - 31.12.2023 tarihleri arasında olan, 18 yaş altı kişiler  adına yapılmış bireysel emeklilik sözleşmeleri için geçerli olacaktır. Sözleşme sahiplerinin 31 Aralık'a kadar sağlık sigortası talebiyle başvurması koşuluyla emeklilik sözleşmesinin katılımcısı olan 0-17 yaş aralığındaki çocuklara Allianz Sigorta A.Ş. Modüler Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 indirim uygulanacaktır.
  2. 0-5 yaş arasındaki katılımcılar; en az bir ebeveyniyle beraber yeni sağlık poliçesi satın alınması koşuluyla kampanyaya dahil olabilirler.
  3. Kampanya Allianz Sigorta’dan ilk kez satın alınacak ve poliçe başlangıç tarihi 1 Temmuz 2021-31 Aralık 2023 arasında olan Modüler Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünleri için geçerlidir. Mevcut sağlık poliçelerine çocuk eklenmesinde indirim geçerli olmayacaktır.
  4. İndirimden faydalanılabilmesi için 18 yaş altı katılımcı için bireysel emeklilik sözleşmesinin kurulmuş olması gerekmektedir. Bireysel emeklilik sözleşmesinden cayma durumunda sağlık poliçesinde indirim hakkı kaybedilir.
  5. Kampanyadan yararlanmak ve detaylı bilgi edinmek için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
  6. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar.
    Koşullarda belirtildiği gibi, sağlık sigortası indirimi uygulandığı halde bireysel emeklilik sözleşmesinden cayan müşterilerimiz cayma sonrasında indirim hakkını kaybedecektir.