Allianz Emeklilik’ten 18 yaş altı çocuklarımıza 500 TL Hediye!

1 Mart - 17 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresince, kampanya kriterlerinden herhangi birini yerine getiren müşterilerimizin 18 yaş altı yakınlarına 500 TL ek katkı payı ödemesi yapılacaktır. Yerine getirilen her kriter için 500 TL ek katkı payı ödemesi yapılacak olup, bu tutar  bütün kriterlerin aynı anda yerine getirilmesi durumunda ise en az 2,500 TL olacaktır. Kampanya koşullarından 2. madde kapsamında ödeme yapılan 18 yaş altı katılımcı sayısına göre hak edilen ek katkı payı tutarı daha yüksek olabilecektir.

Ek olarak, bu süre zarfında ek katkı payı yatırılmasını hak eden 10 yaş üstü çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında Allianz Teknik tarafından deprem farkındalığı atölyeleri düzenlenecektir. İlgili eğitim allianzseninle.com platformu üzerinden online yapılacak olup, bu eğitim ile çocuklarımızın deprem farkındalığını artırmayı amaçlıyoruz.

Kampanya Koşulları:

1 Mart 2022 ile 17 Nisan 2022 tarihleri arasında Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin sunduğu bireysel veya gruba bağlı bireysel emeklilik planları kapsamında aşağıdaki koşullardan herhangi birini sağlamanız durumunda; katkı yapanı veya yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı bireysel emeklilik sözleşmesi hesabına 500 TL değerinde tek sefere mahsus ek katkı payı yatırılacaktır.

Koşullar

  1. Mevcut veya yeni sahip olacağınız bireysel / gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmesine en az 60.000 TL değerinde toplu para yatırılması durumunda veya
  2. Mevcut veya yeni sahip olacağınız ve katkı yapan/yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı bireysel / gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmesine en az 60.000 TL değerinde toplu para yatırılması durumunda veya
  3. 2022 yılı içerisinde  açılmış yıllık primi en az 1,500 $ olan Geri Ödeyen Yaşam Sigortası veya Geri Ödeyen Hayat Sigortası ürününe sahip olmanız durumunda veya
  4. 2022 yılı içerisinde  açılmış primi en az  15,000 $ olan Geri Ödeyen Yaşam Eğitim Sigortası veya Geri Ödeyen Hayat Eğitim Sigortası ürününe sahip olmanız durumunda veya
  5. 2022 yılı içerisinde  açılmış yıllık primi en az 1,500 $ olan Yaşamaya Değer Yaşam Sigortası veya Yaşamaya Değer Hayat Sigortası ürününe sahip olmanız durumunda.

Kampanya koşullarının sağlanmış olması ve katılım koşulunu sağladığınız sözleşme/ poliçelerin yürülükte olması durumunda;

  • Hak edilen ek katkı payı tutarı, ödeme tarihi itibarıyla yürürlükte olan katkı yapanı veya yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı bireysel emeklilik sözleşmesi hesabına 1 Haziran 2022 ile 17 Temmuz 2022 tarihleri arasında yatırılacaktır.
  • Kampanya koşullarından birden fazlasının sağlanması durumunda her koşul için ayrı ayrı 500 TL ek katkı payı yatırılacaktır.
  • Kampanya koşullarının her birinden 18 yaş altı sözleşmeler hariç katılımcı bazında yalnızca bir defa yararlanılabilir.
  • 18 yaş altı sözleşmeler için aynı katkı yapan tarafından birden fazla katılımcı sözleşmesine 60.000 TL veya üzerinde toplu para yatırılması durumunda her bir katılımcı için 500 TL hak edilecektir.
  • 2. madde kapsamında hak ediş tutarınız bulunuyor ise ilgili ödeme, koşulun yerine getirildiği 18 yaş altı bireysel emeklilik sözleşmesine yapılır. Diğer koşullar için katkı yapanı/yasal temsilcisi olduğunuz sözleşme sayısına göre sözleşmelere eşit paylaştırılır.