Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz'dan Seyahat Sağlık Sigortasına D&R'dan 20TL Hediye Çeki!

  1. Kampanya 08.06.2018 – 31.10.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

  2. Kampanya kapsamında, Müşteriler, Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden, Web sitesinden ve diğer satış kanallarından Kapsamlı veya Geniş Kapsamlı Paketli Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası(“Poliçe”) alan müşteriler kampanyaya katılabilecektir.

  3. Kampanya kapsamında, müşteriler, Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden, Web sitesinden ve diğer satış kanallarından Kampanya kapsamında Poliçe alımlarının karşılığında D&R mağazaları ve D&R web sitesinde geçerli olmak üzere KDV dahil 20 TL değerinde dijital hediye çeki verilecektir.

  4. Kampanya kapsamında Poliçe alımı gerçekleştikten sonra Allianz’ ım Mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyalar sekmesi altında yer alan “Başvuru” butonuna tıklayarak, Kampanya Kodu alacaklardır.

  5. Kampanya kapsamında Seyahat Sağlık poliçesinde “sigortalı” olarak belirtilen kişiler kampanyadan faydalanabilecektir.

  6. Kampanya kapsamında Poliçe Tanzim tarihi dikkate alınacaktır.

  7. Kampanya süresi dahilinde kazanılan D&R hediye çeki alındıktan 15 gün sonra kullanım dışı kalacaktır.

  8. Alınan D&R hediye çeki D&R mağazaları ve D&R web sitesinden alınacak Kitap alımlarında geçerlidir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

  9. Kampanya kapsamında 20 TL değerindeki hediye çekinin kullanımı için D&R Kart olması gerekmektedir.

  10. Allianz önceden bildirmeksizin kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir.