Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Yeni yılda kitap kurtlarına Allianz’dan D&R hediye çeki!


Allianz'dan sağlık sigortası yaptıran ZUBİZU kullanıcıları, D&R mağazalarında geçerli 50TL’lik hediye çeki kazanıyor.

 

1. Allianz D&R Hediye çeki kampanyası'na ("kampanya") 01.01.2018-28.02.2018 tarihleri arasında Zubizu QR kodu kullanarak ALLIANZ'dan Modüler Sağlık Sigortası yaptıran katılımcılar (sigorta ettirenler) faydanabilir. 

2. Katılımcı’nın Kampanya’dan faydalanabilmesi için öncelikle ALLIANZ Modüler Sağlık Sigortasını Zubizu Uygulaması üzerinden edineceği kodu kullanarak ALLIANZ’dan almış olması gerekmektedir. 
3. Poliçenin kampanyaya dahil olabilmesi için beyaz veya sarı network planlanlardan satın alınmış ve Katılımcı’nın bireysel poliçe sahibi olması gerekmektedir. Katılımcının bir tüzel kişi olması halinde Kampanya’dan yararlanması mümkün değildir. 
4. Her bir Katılımcı satın aldığı sigorta poliçelerinin sayısından bağımsız olarak işbu Kampanya kapsamında en fazla 1 adet kampanya koduna hak kazanabilir. 
5. Kampanya, Kampanya koduna sahip katılımcılara, tüm Türkiye’de yer alan D&R mağazalarından ve D&R online mağazasından 50 TL tutarında alışveriş yapma hakkı kazandırır.
6. Kampanya koduna sahip Katılımcılar, Kampanya kodlarını D&R mağazalarında ve D&R online mağazada yalnızca kitap, cd/dvd ve kırtasiye ürünlerinde kullanabilirler. 
7. D&R hediye çeki kodunuz, poliçeniz yürürlükte olduğu takdirde, poliçe vade başlangıç tarihinizden sonraki 10 iş günü içerisinde SMS yolu ile tarafınıza iletilecektir.
8. Yukarıdaki koşulları sağlayan Katılımcılar kodlarını, SMS gönderimini takip eden 15 günlük süre içerisinde kullanabilirler. Belirlenen süre içinde kullanılmayan Kampanya kodları geçerliliğini kaybedecektir. Buna bağlı olarak tekrar bir başvuru hakkı tanınmayacaktır. 
9. Sigorta ettiren değişikliği gerçekleşir ise poliçe kampanya kapsamında değerlendirileyecektir.
10. Gruba bağlı sağlık poliçelerinden bireysel poliçelere geçişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Bu Kampanya Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır. 
12. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen Kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Kampanya, ALLİANZ ve D&R işbirliği ile gerçekleştirilmektedir. 
13. İşbu Kampanya’ya katılım sebebiyle edinilen hediye çeki bedeli (50 TL), poliçenin iptal edilmesi halinde yapılacak prim iadesinden mahsup edilecektir. 
14. Katılımcı, işbu Kampanya’ya katılım sebebiyle edinilen hediye çeki bedelini (50 TL), poliçenin beyan yükümlülüğüne aykırılık veya prim ödemesinin yapılmaması sebebiyle feshedilmesi halinde Allianz’a ödemeyi taahhüt eder. 
15. Hediye çeki kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek her türlü sorumluluk D&R’a aittir. 
16. Allianz gerektiği durumda kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 no'lu Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.