250TL değerinde Hepsiburada hediye çeki için tek yapmanız gereken Allianz Kaskolu olmak.      

Allianz'dan online Kasko Sigortası satın alan müşterilerimiz 250TL Hepsiburada hediye çeki kazanıyor. 03.08.2022-30.09.2022 tarihleri arasında allianz.com.tr üzerinden  veya yönlendirildiği acente üzerinden Kasko Sigortası satın alarak fırsattan yararlanabilirsiniz.
 1. Kampanyamız 03.08.2022 - 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya, https://www.allianz.com.tr/tr_TR.html sayfasından “kasko” ürünü için yapılan satın alım işlemleri kapsamaktadır.
 3. Kampanya, hızlı teklif üzerinden; doğrudan Online (çevrimiçi) satın alınan poliçeleri, müşteri hizmetleri ya da acente seçilerek devam edilen işlemlerde, teklif oluşturulma tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın alınan Kasko Sigortası poliçelerinde geçerli olacaktır.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan kasko poliçeleri ve yukarıda belirtilen link dışında oluşturulan yeni kasko poliçe talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Teklif görüntülendikten sonra, acente veya müşteri hizmetleri kanalı ile devam edilen işlemlerde Kasko Sigortası ürünü dışında satın alınan diğer poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, aktifte Kasko Sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 7. Kampanya kapsamında, Hepsiburada web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 250 TL değerinde hediye çeki kodu iletilecektir.
 8. Kriterleri sağlayan müşterilerimiz, hediye çeki kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” alanından temin edecektir. Hediye çeki kodları, “sigortalı” hesabından en geç 30.09.2022 tarihine kadar temin edilmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.
 9. Kampanyadan, ya poliçenin ödeyeni (sigorta ettirenler) ya da sigortalı müşteriler toplamda 1 kez faydalanabilmektedir. Sigorta ettiren ve sigortalının aynı olması durumunda, sigortalı hesabından yalnızca tek bir hediye çeki kazanılır.
 10. Kampanyaya her müşteri (TC kimlik numarası), sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 11. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 15.07.2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 12. Hediye çekleri, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
 13. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez.
 14. Hediye çeki kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 15. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 16. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 17. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.