Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz Kasko Müşterilerine Shell'den 50 TL Değerinde Yakıt Hediye


2 Mayıs 2018 - 2 Haziran 2018 tarihleri arasında Allianz'dan kasko poliçesi alan Shell Club Smart kart sahibi müşterilere, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olmak üzere KDV dahil 50 TL akaryakıt ya da otogaz puan hediye!

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya 02.05.2018 – 02.06.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında, Müşteriler, Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden ve diğer satış kanallarından Yeni Kasko Poliçesi (“Poliçe”) alan ve bu poliçe ödemesini Kredi Kartı (Blokajlı) olarak yapan müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir.

 
 • Mail Order ile yapılan Kredi kartı ödemeleri kampanyaya dahil değildir.Kampanya kapsamında kasko poliçesinde “sigortalı” olarak belirtilen kişiler kampanyadan faydalanabilecektir. 
 • Bu Kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyaya her kart ve telefon numarası 1 kez katılım gösterebilir. 
 • Kampanya süresi dahilinde kazanılan hediye Smart puanlar 06.06.2018 günü yüklenecek olup, 06.07.2018 günü silinecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Poliçe Başlangıç tarihi dikkate alınacaktır. 
 • Yüklenen hediye Smart puanlar sadece Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.Kampanya kapsamında Müşteriler’in akaryakıt/otogaz hediyesinin kullanılabilmesi için Shell Club Smart kartlarının kayıtlı olması zorunludur. 
 • Kampanya kapsamında, müşteriler, Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. şubelerinden ve diğer satış kanallarından Kampanya kapsamında Poliçe alımlarının karşılığında Shell Club Smart kart sahibi Müşteriler’ e anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olmak üzere KDV dahil 50 TL akaryakıt ya da otogaz hediyesi değerinde 5000 Smart puan hediye verilecektir.
 • Müşteriler ’in kampanyadan faydalanabilmeleri için, Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Şubelerinden ve diğer satış kanallarından Kampanya kapsamında Poliçe alımı gerçekleştikten sonra Allianz’ ım Mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyalar sekmesi altında yer alan “Başvuru” butonuna tıklayarak alacakları Kampanya Kodu alacaklardır. 
 • Müşteriler cep telefonundan “ALLIANZ” yazıp bir boşluk bırakarak Shell Club Smart Kart numaralarını yazıp bir boşluk bırakarak Allianz’ ım Mobil Uygulaması üzerinden aldıkları Kampanya Kodunu tüm operatörler için 2313’e kısa mesajla göndermeleri yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden “Haberlerim” sekmesinde yer alan Allianz Kampanyasına girerek “Katılmak için Tıklayın” alanına girdikten sonra Shell Club Smart Kart numaraları ile birlikte Kampanya Katılım Şifresi alanına girmeleri gerekmektedir. (Örnek SMS: ALLIANZ 70044101904997504 DSQTYF).
 • Kampanyaya katılabilmek için son kısa mesaj gönderim günü 02.06.2018.’dir.Kampanya kapsamında bireysel kasko poliçeleri kampanyadan faydalanabilecektir.Poliçe yenilemeleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.   
 • Kampanyaya tüm Turk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir. Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz. 
 • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.