Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

BeIN CONNECT Eğlence Paketi ile bayram keyfi Allianz müşterilerine 2 ay sürecek! 

Allianz’dan siz değerli müşterilerine Ramazan Bayramı hediyesi! Bayramı evlerinizde keyifle geçirmeniz için sizlere 2 aylık BeIN CONNECT Eğlence Paketi hediye ediyoruz.

Ulusal kanallardan ödüllü film ve popüler dizilere, doğa & yaşam belgesellerinden çocuklar için öğretici içerikler ve Disney filmlerine kadar geniş içerik yelpazesine sahip BeIN CONNECT Eğlence Paketi ayrıcalığının tadını çıkarmak için acele edin, Allianz’ım mobil uygulaması kampanyalar bölümünden kodu alan ilk 10.000 kişiden biri olun! Kodunuzu aldıktan sonra  https://www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu linkine tıklayarak ilgili alana size özel kodunuzu girip ücretsiz üyelik işlemlerini tamamlayarak bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

 1. Ramazan Bayramı kapsamında sunulan bu hizmet için kodunuz 05/05/2021- 30/05/2021 tarihleri arası geçerlidir. Kodunuzla belirtilen son tarihe kadar bir kez bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.
 2. Ayrıcalıktan bu sayfadan kod alan ilk 10.000  müşterimiz yararlanabilecektir.
 3. Bu ayrıcalıktan Allianz’dan herhangi bir bireysel aktif ürüne sahip olan müşterilerimiz yararlanabilecektir. Allianz grup ürünleri kapsam dışındadır.
 4. BeIN CONNECT üyeliği için alınan kodlar, para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 5. Mevcutta Digiturk abonesi olan veya olmayan tüm müşterilerimiz bu ayrıcalıktan faydalanabilir. Eğer Digiturk uydu üyeliğinden kaynaklı ya da farklı bir BeIN CONNECT üyeliğiniz bulunuyorsa aldığınız bu kod ile üyelik adımlarını takip ederek yeni üyelik oluşturmanız gereklidir.
 6.  Sunulan bu ayrıcalıktan yararlanabilmek için bein CONNECT'e üye olunması gereklidir.
 7. Kampanya kodları, yurt içi BeIN CONNECT  servisi için geçerlidir.
 8. Allianz müşterilerine özel bu kampanya, BeIN CONNECT’in diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 9. Kodunuz tek kullanımlıktır, sunulan bu ayrıcalıktan her bir müşterimiz yalnız bir kez faydalanabilir.
 10.  Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 11. Yukarıda bahsi geçen ürün ve hizmetlerin kullanımından kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 12. BeIN CONNECT eğlence paketi üyeliği ile ilgili sorularınız için 0850 399 9999 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri’mizi arayabilirsiniz.