Allianz Motto Müzik Nedir?

Türkiye’nin müzik ve eğlence kanalı Allianz Motto Müzik, müziği toplumu ayakta tutan değerli bir kültürel sermaye olarak gören Allianz Türkiye’nin, 7’den 70’e insanların yaşamlarına ilham vermek için hayata geçirdiği sosyal bir yatırımdır.

Toplumun yaşam kalitesini artırma vizyonuyla hareket eden Allianz Türkiye tarafından hayata geçirilen Allianz Motto Müzik, müziğe erişmek, müziği öğrenmek isteyen herkese karşılıksız ve Türkçe içerik sunan Türkiye’nin ilk kurumsal YouTube kanalı.

Müziği ve geleceğin sanatçılarını desteklemeyi, insanların hayatlarını zenginleştirmeyi, toplumdaki kültürel bağları müzik yoluyla güçlendirmeyi kurumsal sorumluluk felsefesinin dayanaklarından biri olarak kabul eden Allianz Türkiye, Allianz Motto Müzik YouTube kanalı ile müziği ve onun dünyasını herkes için erişilebilir kılarak insanların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor.

Allianz Motto Müzik’te enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenlere ücretsiz dersler, müzik haberlerini takip etmek isteyenlere güncel haberler, ünlü müzik insanlarıyla birbirinden eğlenceli programlar yer alıyor.

Tabi iş bu kadar keyifli olunca boş durmadık, ödülleri de topladık.

- Türkiye’nin ilk üniversite radyosu Radyo Boğaziçi “Müzik Ödülleri”nde “En İyi Müzik Kanalı” (2018)

- Felis’te “PR” bölümü, “İtibar Yönetimi” kategorisinde “Felis” ödülünün sahibi
- Felis’te “PR” bölümü, “Sosyal Medya ve Dijital Topluluk Yönetimi” kategorisinde “Felis” ödülünün sahibi
- Felis’te “Dönüştüren Pazarlama Etkisi” bölümü, “Diğer” kategorisinde “Başarı” ödülünün sahibi
- Radyo Boğaziçi Ödülleri’nde "Yekta Kopan'la Noktalı Virgül" programıyla "En İyi Müzik Programı" ödülünün sahibi

- Digital Age Dergisi’nde “Dijitalde Oyunun Kuralını Değiştirenler” araştırmasında “Gamechanger”
- Felis’te “Mobil” bölümü, “Mobil Mecralar” kategorisinde “Başarı” ödülünün sahibi
- Kristal Elma’da “Dijital ve Sosyal Medya” bölümü “Sosyal Medya; Sosyal Medya Platformunun Yaratıcı, Yenilikçi Kullanımı” kategorisinde “Gümüş” ödülün sahibi

Programları kaçırmamak için linkten abone olabilirsiniz:  www.youtube.com/mottomuzik

Allianz Motto Müzik'te Neler Var?
 

Allianz Türkiye, birbirinden değerli birçok müzik insanını ve dijital eğlencenin olmazsa olmaz yüzlerini Allianz Motto Müzik çatısı altında topluyor.