allianzda_kariyer

İşe alım yaklaşımımızın temelini ekibimize girişimci, gerçek müşteri odaklı, işbirliği ve liderlik yaklaşımı sergileyen, güvenilir ve adil çalışma arkadaşları katmak oluşturur. İşe alım süreçlerine katılan tüm adaylarımız Allianz değerleri, işin gerektirdiği yetkinlikler (bilgi, beceri ve davranış) ve gelişim potansiyellerine göre değerlendirilir.

Yola Çıkmaya Hazırlananlar

Gençliğin gücünü Allianz'ın gücü ile birleştirmek için üniversitelerin 3 ve 4. sınıflarındaki öğrencileri bir araya getiren ayrıcalıklı bir kariyer kulübüdür.

Online eğitimler, gerçek projelerde yer alma fırsatı, kariyer koçluğu ve mentorluk, vaka çalışmaları, bambaşka bir staj deneyimi, CEO kahvaltıları ve netwok olanakları ile genç yetenekleri kariyer yolculuğuna hazırlar.

Yolun Başında Olanlar

Allianz sektörün okulu olarak kariyer yolculuğunun başındaki yeni mezunlara açtığı giriş seviyesindeki pozisyonlarla yetkinliklerini geliştirmeleri için büyük bir fırsat sunar.

Tutkuyla yürüyenlerin yolunda olmaya istekliyseniz, her gün yeni şeyler öğrenmeye açıksanız ve değişime liderlik etmek istiyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

Deneyimli Yolcular

Kariyerinizi şekillendirecek farklı fonksiyonlardaki uzman ve yönetsel iş fırsatlarını keşfedin.

Allianz Türkiye’de kariyerinizin her noktasında yeni gelişim alanı, yenilenme ve daha iyi bir iş - özel hayat dengesine ulaşabilirsiniz.

Çalışma kültürümüzün dinamik yapısıyla bireysel yeteneklere ve takım çalışmasına önem vererek yetkilendirmeyi destekliyoruz.