Aslında birer kahve içerek tanışalım isterdik ancak internet hala bize bu imkanı sunmuyor. Gerçi şu anda bu sitede bulunduğuna göre tanışmamıza sadece bir adım kalmış sayılır. Yüz yüze geldiğimizde daha iyi anlaşabilmemiz adına söylemek istediklerimiz var. 

Allianz 70 ülkede genç, dinamik, 148 bin çalışanıyla kocaman bir aile ve bu ailede her şey tutkuyla başlar. Allianz çalışanları işlerinden öte hayata karşı tutkusu olan insanlardır. İnsan kaynakları ise bu tutkunun başarıya dönüşmesi için mümkün olan en iyi koşulları hazırlar. Allianz, mevcut ve potansiyel çalışanlarının gelişime, iyiliğe, geleceğe, yeniliğe tutkuyla yürüyecekleri yolu inşa etmek için gerekli tüm imkanları sunar.

Dinamik ekibi, yenilikçi bakış açısıyla her zaman geleceğe tutkuyla yürüyenlerin tercihi olan Allianz’da sen de yerini almak istersen; Allianz Kariyer sosyal medya sayfalarımızda veya kariyer portallarında yer alan iş ilanlarımıza başvurunu heyecanla bekleriz.

“Allianz Türkiye İnsan Kaynakları olarak, mevcut ve potansiyel çalışma arkadaşlarımızın gelişime, iyiliğe, geleceğe, yeniliğe tutkuyla yürüyecekleri yolu inşa etme vizyonuyla hareket ediyoruz.”

tanismak-ister-misiniz