Online Seyahat Sağlık Sigortası

Hopi Satın Alma Formu
Print

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya 15 Eylül - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Hopi üyesinin, Hopi uygulaması içerisindeki ilgili kampanya sayfasında yer alan banner üzerinden yönlendirildiği https://www.allianz.com.tr/tr_TR/basvuru-formlari/hopi/seyahat-saglik.html sayfasında;  Hopi kimliğinin kullanılarak yapılan seyahat sağlık sigorta satın alımlarında geçerlidir.
 3. Kampanya süresince Allianz Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası ürününün Hopi uygulamasındaki ilgili kampanya alanında bulunan https://www.allianz.com.tr/tr_TR/basvuru-formlari/hopi/seyahat-saglik.html link sayfası üzerinden online (çevrimiçi) satın alımlarda geçerli olup, satın alınan poliçelerin net priminin %5’i kadar Hopi Paracık kazanımı olacaktır.
 4. Müşterilerin halihazırda, satın aldığı poliçe ile aynı tarih aralığını kapsayan, aynı ürününün olması durumunda paracık kazanılamaz.
 5. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve her Hopi üyesi, ilgili kampanyadan aynı kampanya dönemi içerisinde yalnızca 1 defa faydalanabilir.
 6. Kampanya kapsamında Paracık kullanarak ödeme yapılamamaktadır.
 7. Poliçe kabulünde Allianz Sigorta risk kabul şartları geçerlidir.
 8. Allianz Sigorta çalışanları ve acenteleri kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan faydalandığı tespit edildiğinde kazanılan paracıklar geri alınacaktır.
 9. Hopi ve Allianz Sigorta kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Poliçe İade/İptal Süreci

 1. Kampanya kapsamında satın alınan poliçede prim iadesi olması durumunda Hopi Programı’ndan kazanılan Paracık tutarları iadeye konu prim tutarının toplam prime oranı doğrultusunda müşteriden iade alınır. Bu işlem müşterinin yeterli paracık bakiyesi mevcut ise öncelikle o Paracıklardan, aksi halde iade olunacak poliçe prim tutarından mahsup edilecektir.
 2. Poliçe satın alındıktan sonra, Hopi paracıklarının harcanarak ürünün iptal edilmesi durumunda; ilgili Hopi kimlik numarası ile tekrar işlem yapılamaz.

Paracık Kullanımı

 1. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Teminatlar