İyi Bireyler
 

iyi-bireyler
Çocuklarımız için en değer verdiğimiz yatırım; eğitim. Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi ile beklenmedik bir durum karşısında çocuğunuzun eğitimine devam edebilmesini güvence altına alabilirsiniz.  
Sağlığınızla ilgili herhangi bir konuda, herhangi bir hastalık belirtisi ortaya çıktığında çekinmeden arayabileceğiniz, Dr. Allianz 7/24 ulaşabileceğiniz sağlık hattı
Allianz olarak sağlıkta dönüşüm projeleri kapsamında 70 yaş ve üzeri Bireysel Sağlık sigortalılarımıza ait poliçelere yeni eklenen bir hizmetimiz ile sigortalılarımızı ev kazalarına karşı korumayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda; uzman ekibimiz sigortalımızı evinde ziyaret ederek kaza oluşabilecek alanları tespit edip sigortalımızın evinin daha güvenli hale gelebilmesi ve ev kazalarının önlenmesine yönelik önerilerini paylaşıyor.

Ardından da ev kazalarının önlenmesine yönelik “Evimde Güvendeyim Paketi" kapsamındaki kaydırmaz mat, klozet yükseltici, klozet yanına takılan tutunma kolu ve banyo içine takılan tutunma kolu gibi önleyic ürünleri sigortalımıza bila bedel temin edilerek, isteğe göre malzemelerin montajı da gerçekleştiriliyor.  
Sürdürülebilirlik Modelimiz