Allianz Orkestrası

Allianz çalışanlarından oluşan, Tarkan’ın orkestra şefi, usta müzisyen Can Şengün yönetimindeki Allianz Orkestrası, 2016 yılından beri çalışmalarını sürdürerek şirket etkinliklerinde sahneye çıkıyor.  

Geçtiğimiz yıllarda Acenteler Toplantısı, Satış Toplantısı, Allianz Motto Müzik’in lansmanı, Allianz Kampüs ve Allianz Tower Yılbaşı Partisi’nde ve Allianz Kampüs açılış etkinliğinde sahne alarak çalışanlar tarafından da büyük beğeni toplayan Allianz Orkestra’sında bateride Burçin Bıyık çalarken; Burçin Gezen, Cansu Başar, Şirin Vargün ve Tuğçe Taşan ise vokaldeler. 

Farklı tarzlar konusunda deneyimli; türküden rock müziğe, klasik poptan jazz’a, Türkçe poptan klasik müziğe uzanan geniş bir yelpazede müzik yapabilen ekibimiz halen Can Şengün yönetiminde çalışmalarına devam ediyor. Son olarak 2018 yılında Antalya’da gerçekleştirdiğimiz Satış Ekipleri Toplantısında sahne alan Allianz Orkestrası 1,5 saatlik başarılı performansı sonucunda uzun süre alkışlandı. 

2018 yılının Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz Allianz Kampüs açılış etkinliğinde ise başarılı rock grubu Mor ve Ötesi’nin öncesinde sahne alarak başarılı performansları sonucunda büyük beğeni toplamışlardı. Farklı fonksiyonlarda görev alan arkadaşlarımız, Orkestra sayesinde iş dışında da bir ekip olarak mesai çıkışında provalarını sürdürerek, sürekli kendilerini ve yaptıkları müziği geliştiriyorlar. 

Allianz Orkestrası Logo